Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiány ellen valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány ellen valami tipp/tanács? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalom hiányos vagyok..és még nem volt barátnőm se,és nem is csókolóztam,pedig próbálkoztam,de nem sikerült :( . Az összes barátomnak van/volt barátnője és eléggé rosszul érzem magam egyedül.. nem merek odamenni egy lányhoz sem mert félek hogy beégek vagy valami

valami ötlet/tipp?

16/f



2017. aug. 8. 00:51
 1/7 anonim válasza:
Rengeteg önbizalom fejlesztő könyv van. Ajánlom figyelmedbe például: Anna Barnes: Önbizalom c. művét. :)
2017. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm majd megnézem :)
2017. aug. 8. 01:07
 3/7 JoeJOKE ***** válasza:
23%
Szerintem járj el moziba, ott, ha szerencséd van találsz egy lányt aki majd ott ül egyedül, stb. És ha meglátsz egy lányt, először mosolyogj rá, és ha viszonozza, akkor ne gondolkozz, csak állj fel, és menj oda hozzá, ha már elindultál akkor már úgy se fogsz vissza fordulni... Kérdezd meg tőle, hogy vár-e valakit, és ha nem kezdj el beszélgetni vele.. Hívd meg egy fagyira/kólára/vagy akármire... És onnan már szabad az út :)
2017. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy eléggé messze van tőlem egy rendes mozi :/ meg itt ahol lakok (Vajdaság,Szerbia) itt kevés a mozi :(
2017. aug. 8. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is önbizalomhiányos vagyok, velem is ugyanaz van mint veled csak én lány vagyok. Ha gondolod privátban beszélhetünk:)
2017. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát rendben, valakinek még valami tippje,vagy tanácsa? :/
2017. aug. 8. 23:14
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Önbizalom hiányban szerintem tudok segíteni. Csak beszélgetünk akár hogy akár miről. Az voltam én is de orvosolható. Bátran írjatok vagy félve az mindegy...😜 Át estem rajta én is. Nem élek vissza semmivel senkivel szavamat adom. Nem csinálok a számból segget. Sziasztok.
2017. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!