Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanács férfiaknak pattanások...

TheHunLogax kérdése:

Tanács férfiaknak pattanások ellen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és a pattanások megkeserítek a mindennapjaim.Nektek vált be valami módszer/gyógyszer/trükk hogy csökkentsétek/eltüntessétek a pattanásaitokat? Mind2 nem válaszaira kíváncsi vagyok.

2017. júl. 31. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
napi többszöri arcmosás sokat segített. Voltam bőrgyógyásznál is. De simán elmúlt a pubertás kor és így javult a helyzet.
2017. júl. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és kozmetikus
2017. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hali!

Egy cipőben járunk,én is most kezdtem el tenni ellene.A többszöri arcmosást ajánlom-mint ahogy az első írta-és próbáld ki esetleg a micellás vizet,vagy a dermofil arcszeszt.Szóba jöhet még ha veszel hígított teafaolajat és rácsepegteted egy vattára.Csináld meg naponta többször.(ugyanígy a propolisz csepp is jó abból 4 csepp kell+kicsit bevizezni a vattát.) Vannak olcsón aktívszenes maszkok,legjobbak.

Ennyit tudtam ajánlani,remélem segíthettem.

2017. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy alkoholos stiftet írt fel az orvos nénike, és rohadtul eltűntette. :)
2017. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bőrgyógyászhoz mentem vele. Szintén alkoholos stiftet kaptam és krémet patikából, ha kiszáradna a bőröm.

Neogranormon és kék Lukács krém(tudom,hogy állatoknak való eredetileg) segített a sebgyógyulásban.

Aha illetve bha savas hámlasztás lehet még jó, de ezeknek az ára borsosabb.

Mindenképp javaslom a bőrgyógyász felkeresését és melegben különösen a többszöri arctisztítást. Víz+lemosó+tonik+hidratálás!

Végül rájöttem,hogy ott rontom el,hogy nyomkodom. Nehezen,de megálltam. Mostanra nincs egy db se.

Remélem sikerrel jársz!

19/l

2017. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!