Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok a képek mellé miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a képek mellé miért írnak idézeteket? Ez jobban imponál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert a legtöbb azt hiszi ettől hűű de bölcsnek/okosnak fog tűnni.
2017. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert oda irnak valami olyan idézetet ami arról szól hogy mennyire erősek, meg mennyi mindent megjártak, és ettől büszkének érzik magukat, közbe meg még azt se tudja mi az az igazi szenvedés
2017. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek mondják általában hogy:

-Ne ítélkezz felettem

-Fogalmad sincs min mentem keresztül

-Nem bírnád végig járni az az utat mint én


Pedig tényleg nem tudják milyen az igazi szenvedés.

2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 2-es vagyok, és általában az ilyeneket a 14-15 év körüli lányok irják akik csak annyit mentek keresztül hogy elmentek a diszkóba baszni egyet
2017. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es

Vagy nem kapták meg a legújabb telefont. :D

2017. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy ráírtak egy lenyalt hajú majomra, aki látta az üzenetet, de nem írt nekik vissza. :D
2017. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es ezt a youtubeost én is imádom. :D

Egyébként pl én sem szoktam idézetet tenni a képeimhez, bár kb évente egyszer teszek fel képet.

2017. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!