Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy semmi se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy semmi se sikerül és mindenből én jövök ki rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem rohadtul tetszik és elvileg én is neki de most nem tudunk találkozni mert külföldön van és suli előtt jön haza na mindegy ez lényegtelen.Viszont az van hogy ma láttam,hogy az "ellenségem" követi instan meg Likeolja a képeit és ismerőse Facebookon.Eddig nekem le volt tiltva facen és instan se engedtem hogy kövessen de a minap beszéltünk és engedtem hogy kövessen és facen is vissza tiltottam és sztm onnan látta azt a fiút aki nekem tetszik és felek hogy valamit be kavar és meg fog utalni a fiú meg hogy majd ő jön be neki és engem le fog szarni.Felek ettől az egésztol és nem tudom mit csináljak.Es szerintem a csaj se jo indulatból követett be instan hanem hogy kiderítse a dolgokat mármint hogy kit követek meg engem ki követ és ha valaki jo pasi akkor ra írjon vagy kikezdjen vele vagy akármi se biztos nem jo indulatból.Raadasul a fiú facen a képeimet beszivezte és oda írta az egyikhez hogy gyönyörű és lehet ezért jelölte be vagy nemtom szerintetek.Ráadásul a csajnak elvileg van pasija szóval ja.Es nem hiszem hogy ok együtt lennének mert a csaj 1 hónapja van együtt a pasival és akkor a csávó se írogatnak nekem olyanokat mert 1 hónap azért meg eleg friss kapcsolat Ajj Nemtudom mit gondoljak

2017. aug. 9. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne foglalkozz vele.
2017. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!