Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a számítógépes játékokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számítógépes játékokkal való játszáson kívül más örömöm nincs, akkor ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés

Igazából eddig se igazán próbálkoztam a lányoknál. Látom a velem egykorú lányok megvető tekintetét, így értelmét sem látom annak, hogy fel álljak a drága számítógépemtől.


17/F



2017. aug. 14. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Te egy segg hülye vagy xd

22f

2017. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Még nagyon nem vagy elkésve. Keress magadnak egy offline hobbit, bármit. Az sem baj, ha egyelőre nem érdekel. Próbálgass mindenfélét...

Pl. nagyvárosokban mehetsz falat mászni, adnak hozzá mindent, csak a bérleti díjakat kell kifizetni. Így nem annyira költséges, kipróbálni megéri. Ilyen helyen sok más ember is megfordul, és könnyű párbeszédbe elegyedni.

Bármi olyan sportféle, ami társas jellegű.

Esetleg olyasmi, ami alapjában véve nem túl társas, viszont esetenként összefutnak beszélgetni a művelői, tapasztalataikat megosztani.


Ne ragadj le a gép mellett, mert 30 évesen azon veszed észre magad, hogy 0 szociális és kapcsolati háttérrel képtelen leszel normál kommunikációra bárkivel is.

Amúgy pedig idővel eljöhet, hogy megunod a számítógépet. Amikor már nem nyújt semmi újat a legmodernebb csilivili játék sem.

Szépen most állj neki elszakadni, a játékot pedig szorítsd le pár órára.

Bármit találsz helyette, előrébb leszel.


Azért nem kell teljesen felhagynod vele, de gondolj rá aként, ami. Kikapcsolódás a mindennapokból és ne a mindennapjaid legyen...

2017. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell hogy baratnod legyen a boldog elethez.

Egész nap itthon vagyok, edzek , kockulok es animezek es megis jol megvagyok a kulvilag mocska es mások szennye nelkul :)

18F

2017. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
3as jól mondja, a párkapcsolatokkal csak a baj van
2017. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lolon csajozh be :'D
2017. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
SPORTOLJ!!! Nem fogsz nekem hinni, 30 éves vagyok, ha ezt megteszed, lesz csajod!!! SZEDJ FEL 10 KILÓ IZMOT ÉS OLYAN CSAJOD LESZ 18 ÉVESEN AMILYET AKARSZ!
2017. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gamer barátnőről álmodhatsz. :)
2017. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6os nem igaz, amit mondasz!

Egyik haverom alacsony és van rajta felesleg is és mégis sok szép lánynak tetszik,arcra szerintem átlagos, csak a személyisége megnyerőbb ennyi, ha jó a személyiséged akkor megszerezhetsz bárkit.

Ez kb születéskor eldől illetve a későbbi élmények és tapasztalatok formálják (mármint az ember személyiségét) én selejtnek születtem aki nem képes érvényesülni ha kommunikációról van szó :) Ez a világ, vannak selejtek akik élik a saját éketüket magukban és vannak szerencsés emberek , akik boldogok lehetnek emberi kapcsolatokkal

3-as voltam

2017. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress gamer barátnőt, azt együtt kockulhattok :D
2017. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Először döntsd el, hogy akarsz-e barátnőt vagy nem. Amúgy meg nem kell felállni a géptől, neten is lehet ismerkedni.
2017. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!