Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez amúgy normális? Más is van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez amúgy normális? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

16 éves leszek decemberben, és nem nagyon vagyok sikeres fiúk terén. Még sosem volt barátom, sőt, még nem is csókolóztam soha.


Nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek, versenyszerűen sportolok, magas vagyok és vékony, sportos, sok barátom van, és az emberek többsége szerint egész szép is vagyok. Szerintem ez nem így van, ilyen téren nincs sajnos sok önbizalmam, én magamat nem látom túl szépnek.


Az az igazság, hogy nagyon-nagy ritkán tetszik meg valaki, kevés ember van, akiben megvan az a plusz, ami megfog. Olyan, aki komolyabban tetszett ,eddig kb 3-4 ember volt, de olyan, aki iránt komolyabban is éreztem volna, nem igazán, talán egy. Úgy érzem, hogy várnom kell valakire, akit majd igazán szerethetek, és még azt is el tudnám képzelni, hogy egy fiú/férfi lesz az életemben, és vele fogom leélni az életem.

Tudom, hogy még fiatal vagyok, és bőven van időm, de néha kicsit elkeserít, hogy tényleg még nem igazán voltam sosem szerelmes, és ha egyszer az is leszek, nagyon kicsi az esély, hogy az a fiú is viszont szeressen. Szóval néha kicsit reménytelennek érzem az egészet.


Van/volt még valaki ilyen helyzetben? Ezután nektek hogy alakult a szerelmi életetek? Hogyan ismerkedtetek meg a barátoddal/barátnőddel?


Lányok és fiúk válaszát is várom, minden korosztályban. Előre is köszönök minden választ!


2017. aug. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos velem is az a helyzet hogy rengeteg lánynak bejövök mégse kell egyik se pedig nem néznek ki rosszul,egyszerűen csak nem elég elvontak nekem és hamar megunom velük a beszélgetést. Nagyon kevés lány fog meg. Ami tovább rontja a helyzetem hogy eléggé művészlélek vagyok,rajzolok és zenész vagyok viszont a mai lányoknak inkább az ecsetfejű páwák kellenek mint a hosszúhajú rockerek. Sajnos selejtek vagyunk drágám :)
2017. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak túl magasak az igényeim mikor elvárom hogy tudjon helyesen és ékezettel írni a csaj,ne csücsörítős pucsítós mellkidobós szolizós vagy diszkós képei legyenek és ne "dikk te mi a rákról beszélsz" reakciója legyen arra ha kifejtem ambivalens személyiségem
2017. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, tényleg nehéz normális fiút, esetedben lányt találni. Én nem vagyok művészlélek, a sport miatt amúgy jól kijövök a fiúkkal, alakulgatott is már sportolókkal, de egyik sem fogott meg igazán. Várom, hogy idősebb legyek, mert tényleg szeretnék egy érett kapcsolatot, de sem a korombeli fiúk nem érettek eléggé, és talán én sem.
2017. aug. 14. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok és azt vettem észre hogy a 14-15 éves lányok a legjobbak,mivel sokkal nyitottabbak illetve gyorsabban érnek szóval szellemileg is egy szinten vannak a 17 éves fiúkkal

Sok lány 15 fölött a környezete hatására megváltozik hogy beilleszkedjen és menő legyen :)


Én azért szívesen megismernélek,tetszik a felfogásod a dologról :)

2017. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, reménytelennek éreztem a helyzetet, de megismertem egy fiút es minden megváltozott :) <3

Akkor fogsz ráakadni arra a bizonyos fiúra amikor legkevésbé számítasz rá

2017. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17 vagyok, senkim nem volt még, pedig jópár dologban egyezünk, tehát mondhatni a normálisak közé tartozom. Viszont inkább várok, mint hogy "csak úgy" belemenjek egy kapcsolatba.


Az itt válaszoló fiúk kellemes csalódást okoztak, hogy van még remény :) (nem kezdeményezésnek szánom, szimpla vélemény)

2017. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös, hogy ismertétek meg egymást, ha szabad tudni? :)
2017. aug. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!