Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek egy barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés, de odamenni valakihez az úton csak úgy, hát nem az én világom, akibe már beleszerettem egy se viszonzott olyan indokokkal, hogy sokat csalódott.. Bár ezek azóta is szinglik, szóval lehet csak mázlista vagyok és kifogom ezeket? Volt egy aki elmondta, hogy leszbi.. Nyilván olyan lány kell akivel megvan a közös hang, de nem igaz hogy akivel ez megvan mind zsákutca :/ Már én nem tudom mit tudok.

18/f


2017. aug. 15. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány vagyok, de attól még szerintem tudnék választ írni. :D

A világon nagyon sok lány van, akinél megtalálhatnád azt a bizonyos összhangot, viszont arra várni kell, nem az egyik percről a másikra ugrik a karjaidba. ^^

Lehet, hogy majd az utcán, interneten (igazából bárhol lehet) fog belédütközni az illető, csak várni kell rá.

Ha nem tudtam segíteni ezerbocs, nem vagyok valami jó ebben. :D

2017. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz így leírni, de ha ilyen vagy nem fog menni. Csak úgy, ha odaszolsz valakinek nem fog menni, de olyat csinálhatsz, hogy látsz valami humorosat, és szólsz neki, és abból kovácsolsz beszélgetést. Pl nemrég egy buliban másodjára táncoltam egyanazoknak a csajok társaságában, de nem beszéltem velük az előző buliban. Most viszont feltűnően körülöttünk keringtek, egyszer megláttam egy csávót full ferrari öltözetben, akit a múltkori buliban is láttunk, amikor ezekkel a csajokkat találkoztunk. Mondtam a csajnak, hogy "Megint itt van Raikönen, nem táncolsz vele, elvis egy kprre a forma 1-es autójával?" Erre nevetett, és kész, máris megvolt a beszélgetés, neki is volt erről mondanivalója, aztán ment tovább a téma. Humorosnak kell lenni, és azért kell valami bizonyos jelt kapnod a csajtól, hogy tudd kinál kezdeményezz. Ha nem kapsz ilyen jelet sokkal nehezebb dolgod lesz. És még valami. Valamivel ki kell tűnnöd a sorból. Vagy öltözködj jól, vagy legyél jóképű (ezen tudom nem zudsz változtatni, csak max a hajadon), edz, hogy meglátszódjon rajtad, vagy lwgyél huüoros. Bármi, ami már kicsit is kiemel az átlagosból. Legkpnnyebben valami közpsségben lehwt ismerkedni. Ne félj szólni másoknak, de sose ismerkedés címszóval menj oda, hanem valami poénosat mondj
2017. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Leírtad tanácsnak a személyiségem nagy részét >< , bulival kapcsolatban, hát mikor aznap leakar feküdni veled és nem akar hosszútávon, nem ilyenre pályázok, hosszú távú kapcsolat kell, amit buliba nemigen tapasztalok, akik elutasítottak, azokkal mai napig jó kapcsolatom van, de ennél nem több..:/
2017. aug. 15. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy mindig hozta a sors, ebben mélyen egyet értek az első hozzászólóval! :)


Amikor nagyon akartam, hogy legyen valakim, sosem volt.

Amikor elengedtem a témát (nem feladtam, csak nem foglalkoztatott görcsösen) és "sodródtam", elmentem sörözni/kirándulni/utazni barátaimmal, hozták a barátaikat, testvéreiket. Velük jóba lettem, kialakult egy társaság, beszélgettünk, elmélyedt a dolog, lett valakim.

Direktben pl. utcán már volt bennem, hogy odamegyek valakihez, olyankor mindig vagy lerázás vagy biztatás volt a válasz, hogy így tovább, de bocs nem :) De van akinek ez fekszik.

2017. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volt hogy nem törődtem vele, de annyi lett, hogy megismerkedtem valakivel az alatt, aki aztán elköltözött Amcsiba:/
2017. aug. 15. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Hát ez sajnos ilyen... de hidd el, fog ez alakulni magától is, csak maradj szociálisan aktív :)

2017. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!