Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok soha olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok soha olyat aki tetszik is?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy aki nekem udvarol az általában alacsonyabb nálam, nem kicsot pocakos férfiak. Viszont nekem a 180-nál magasabb kicsit sportosabbak jönnek be. Én sem vagyok csúnya, igaz nem vagyok pálcika, de kövér sem vagyok.

2017. aug. 15. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd találsz de lehet neki meg nem fogsz kelleni. Ez ilyen.
2017. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Válogatós vagy az a baj
2017. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 StayAwake...Forever ***** válasza:
64%
Találsz, nagy eséllyel kihasznál, aztán remélem boldogabb leszel a tudattól, hogy egy sportos alak kihasznált.:)
2017. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a jó pasikat meg a jó csajok érdeklik ;)
2017. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 I noor Y ***** válasza:

En is valogatos vagyok

Csak nem vagyok 180 😂😂

Viszont eleg sportos

17f

2017. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó pasinak jó csaj kell.Átlagosként nem kaphatsz ilyet.Ha válogatós vagy,törődj bele,hogy egyedül maradsz
2017. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként vagyok így. Aránylag sportos külső, 183cm, , de csajok, akik jelet adnak nekem, hogy tetszek nekik azok a fajták, akiket (lehet bunkón hangzik) bottal se piszkálnék. Nálam alkatra legalább egy közepes lány kell, és kicsivel étlag feletti arc. Ilyen lány viszont még nem adott nekem jelet személyesen, csak neten kaptam jelet nekem tetsző lányoktól, hogy bejövök nekik külsőre.
2017. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval cáfolom az előzöket, átlagos csaj, vagy kicsivelbaz feletti simán szerezhet ilyen srácot magának
2017. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!