Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ciki feltenni profil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki feltenni profil képet, ha max 10 like lesz rajta?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam h a lányoknak ez fontos.. Régen volt kb 500 ismerősöm, de abból maradt 40 aki tényleg az.. a többit tiltottam vagy töröltem..Ciki szerintetek? Mert a való életében mindenem megvan, barátnő is alakul ,sportolok , sokat eljarok a mindössze 15 legjobb barátommal..
2017. aug. 16. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, egyaltalan... amugy is kit erdekelnek ekkora baromsagok? 😂
2017. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a ciki, hogy ezt megkérdezted.

És akkor én? Nincs Facebookom, nincs Instagramom. Van barátnőm (komoly kapcsolat), tanulok, van hobbim. Van pár barátom, aki keres. Aki nem keres csak ha valami kell, az nem a barátom. És azt hiszem még mindig ember vagyok.

2017. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kit érdekel? Akiknek ez számít azok annyit is érnek...
2017. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akiknek a Like arány számít az valószínű hogy kiskorában szeretet hiányos volt vagy csak szimplán egoista és szereti nézni a saját képe alatt lévő like mennyiséget.
2017. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok azoknak, akik nézik hogy kinek hány lájk van a képén :D
2017. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is régen 2500 ismerősöm volt, meghagytam a barátaimat, így lett 500. Teljesen jól megvagyok így is. Engem nem érdekelnek a likeok, akit meg igen, ne is legyen a barátom. ;)

16F

2017. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A likeok száma nem lényeges tényező, ha valakinek az, akkor csak népszerűbb szeretne lenni. Az olyat hagyni kell. Ha valóban szeret, akkor nem az ilyen apróságok miatt fog megszeretni.
2017. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!