Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy a nagy mellmér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a nagy mellméretem miatt nem környékez meg egy normális fiú sem?

Figyelt kérdés
Rendes lány vagyok, szeretnék egy normális, kedves srácot, de mindig csak barmok jönnek. :( Anya azt mondta hogy a nagy melleim miatt nem mernek nálam kezdeményezni. ennyire esélyes ez? 17/l

2017. aug. 17. 19:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

csak a melled nagy?

én pl. írtózom a nálam vastagabb lányoknál, nem tudnék egy kapcsolatot úgy elképzelni, hogy a csaj nagyobb nálam

19f

2017. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
vékony vagyok, de nem túlságosan :)
2017. aug. 17. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is nagy a mellem, igaz én nem vagyok vékony, de dagadt sem, átlagos, és engem sem környékeznek meg, pedig elvileg szép arcom van... :D

Csak smárolni kellek :D

17/L

2017. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Mi pasik, fiúk, férfiak többnyire imádjuk a nagy természetes melleket, az egyik leggyönyörűbb dolog a világon. Ugyanakkor mivel ettől valószínűleg nagyon jól nézel ki, messze átlagon felül, ezért sokan nem mernek próbálkozni se nálad. "Egy ilyen bombajó csajnál hol lenne már esélyem?"-gondolatból kiindulva. Mert ebben azért van is igazság sajnos.
2017. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehetséges alternativa a sok kozul , mivel nem ismerlek massal nem szolgalhatok.

18f

2017. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg normálisnak érzed magad akkor tényleg nehéz dolgod van a legtöbb srác szereti a nagy melleket de ez még ne hátráltató ok ha viszont szép is vagy akkor a normálisabb ám de félénk srácok nem fognak megszólítani (alacsony önbecsülés) aki meg le fog szólítani az a "Szia cicavan gazdád?" stílusú
2017. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

#4-essel értek egyet, egyrészt nem mernek (merünk) kezdeményezni, másrészt nekem mindig az az első gondolatom, hogy biztos van pasija... Minek kezdeményezzek, ha úgyis pofára esés lesz belőle? És az esetek nagy többségében tényleg van pasija az illetőnek, tök felesleges eljátszani a gondolattal, hogy esetleg összejöhetnénk :D


Nekem amúgy nem jönnek be a nagy mellek, az átlagos az esetem. Nem túl kicsi, de ne legyen hatalmas sem, az számomra taszító. De van akinek jól áll, de ezt max képről tudom megmondani. Az se mindegy mennyire nagy.

Egyébként biztos jól nézel ki, az alapján amit eddig leírtál, nekem legalábbis a hasonló lányok jönnek be. Akin nincs felesleg, de nem is vékony, hanem olyan átlagos, természetes :D Szóval ne aggódj, biztos lesz olyan akinek Te leszel álmai nője, és kezdeményezni is mer majd :) 17/f

2017. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
"...hogy a nagy melleim miatt nem mernek nálam kezdeményezni..." Ezt nem értem. Lehet csak bennem van a hiba, de ez miért lenne hátrány? Mármint emiatt miért NE mernének kezdeményezni? :D Engem mondjuk tipikusan ezek a dolgok nem érdekelnek, hogy valakinek kis-nagy melle van. Szerintem a legtöbb normális fiút sem. :) Úgyis a belső a legfontosabb, mondjuk a külső is, de nekem ilyen 60% belső 40% külső arány. :) De ettől függetlenül nem értem, hogy miért lenne akadály. :/ 20/F
2017. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz csajszi..😒 és mi ha nagy a melled.. az már nagy valami ?? akkor ezekszerint csak gyávákkal volt szerencséd találkoznod.. Sebaj,türelmesnek kell lenned..te arról nem tehetsz hogy nagy a melled vagy hogy sok a barom..
2017. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

A nagy mell relatív dolog. D kosártól mondjuk kb mindenki azt mondaná ,hogy nagy melled van ,de a legtöbb embernek már a C kosár is ez a kategória. E kosár fölött már tényleg olyan ,hogy nem lehet nem azt bámulni ,mondjuk az már természetellenes nagy . De ha ilyen C-D körül vagy ,az a tipikus szép nagy mell méret ,amit nagyon sok srác bír. Ez valahol hátrány is ,ahogy tapasztaltam ,mert sok srác vágyik ekkora mellekre ,és örülnek hogy a lány nem lapos ,de ezzel sajnos a "barmokat" is be lehet vonzani. Ha ehhez még egy kellemes alak is társul ,akkor bizony lehet hogy a rendes srácok beijednek ,mert "túl jó vagy hozzájuk". Anno én is megkaptam ezt az egyik barátomtól ,mert vékony vagyok(de nem anorexiásan ,hanem sportosan ,mivel futok ,nyáron meg úszok) ,és C kosaras mellem amolyan "tökéletesen nagy és kézreálló" volt neki. De emiatt meg sokszor láttam ,hogy aggódik és nem bízik magában ,és azt hitte ott fogom hagyni ,mert túl jó vagyok hozzá. Pedig én egyáltalán nem így éreztem. És lehet a srácok emiatt és nem környékeznek meg téged se ,mert ilyen szempontból túl tökéletesnek gondolnak, és azt hiszik nincs esélyük ,és úgy is találnál jobbat ,vagy jobbra is vágysz.

21/l

2017. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!