Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról/fiúkról, akik panaszkodnak, hogy nincs barátjuk/barátnőjük, de ha megpróbálsz velük ismerkedni (normális módon), akkor nem akarnak/kétszavas válaszokat adnak?

Figyelt kérdés
Csak szerintem szánalmas ez kicsit? Ha nem akar ismerkedni, ne panaszkodjon, hogy nincs párja, de ez így nevetséges. :D

2017. aug. 14. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szánalmasak. Én csak nevetek az ilyeneken. Sajnáltatják magukat...
2017. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz... sírnak hogy szeretnének valakit, megpróbálsz velük normálisan ismerkedni és elküld a p*csába :D meg aki azt írja szeretne ismerkedni és 2 üzi után már b**zik visszaírni..:D Szerintem is nevetséges az ilyen
2017. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Énis ezt utálom. Fent vagyok társkereső oldalkon is de ott se írnak kb semmit vissza. 1-2 szó vagy mondat és aztán annyi. Ugyanígy itt is jártam már úgy, hogy külön rámírtak, hogy beszélgessünk, erre kb 30 őerc múlva lelépett. Az ilyenek nem tudom mit élveznek. Engem is zavar, hogy egyedül vagyok, de éppen ezért vissza is írok szívesen bárkinek és nem csak dumálok, hogy jajj, de rossz.
2017. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annó én is panaszkodtam hogy egyedül voltam stb.. de épp ezért szívesen ismerkedtem, akár barátkoztam bárkivel. De aki ennyire elutasító az valahol meg is érdemli hogy nincs senkije, és nem értem miért csodálkozik rajta.
2017. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szánalmas szerintem. Ha nincs, akkor az a baj, ha lenne, akkor meg az a baj. Az ilyenek azok, akik egyedül halnak meg, ha nem váltanak stílust...
2017. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindent meg tettem nekem hogy szerezzek barátnőt most is beszélgettem egy lányal aztán cseszik vissza írni! 16/f itt is ha rá írok valakire aki azt mondta ismerkedne aztán nem ír vissza vagy csak 1x er
2017. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára azért nem írnak vissza,mert nem neten akarnak ismerkedni:D
2017. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Miért, interneten nem léteznek normális, értelmes emberek?


Elég érdekes, hogy egyesek szinte tragédiaként állítják be, hogy nincs párjuk, de azért esélyt se adnak valakinek, csak mert interneten írt rájuk. Ha tényleg annyira szeretnének barátnőt/barátot, és tényleg annyira félnek, hogy egyedül maradnak, mint ahogy leírják, akkor nem zárnák ki ezt az ismerkedési lehetőséget.

2017. aug. 16. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont hogy jól teszik, hogy nem ismerkednek interneten. Nem biztonságos.
2017. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyrészről néha azért érthető. Ha valaki az ismerkedés elején már nem szimpi én se szívesen beszélgetek vele, hanem inkább valakivel akivel jól szótértek. Ha odáig tart a kommunikációs kèszsége hogy "mizu?" akkor meg végképp nem. Nem általánosítani akartam, csak vannak ilyenek és lesznek is mindig. :) 16L
2017. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!