Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Szakitott" velem a tavolsag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szakitott" velem a tavolsag miatt. Hogy lepjek tul?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) par napja meg azert irtam idr ki kerdeseket hogy szerintetek szeret e vagy hogy tobbet akar e mint baratsag, de 3napja kerte a srac hogy talalkozzunk es aztmondta hogy folosleges lenne ezt a kettonk kapcsolatat folytatni mert mindjart itt a szeptember es onnantol nemtudnank talalkozni.max heti 1x mert o messzire jar suliba es kolis, szoval hogy o nem akar az exe utan meg egy tavkapcsolatot, hiaba hogy egy telepulesen lakunk. Ezzel egyebknet egyet is ertek mert ennek tenyleg nem lett volna jovoje, de az nagyon bant hogy aztmondta hogy az volt az utolso talink es hogy ne is beszelgessunk tobbe mert nincs ertelme:( szoval valaki akinek normalis tanacsai vannak hogy ne gondoljak tobbe ra?:(

2017. aug. 19. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak én is tudnék hetente találkozni barátnőmmel..

Amúgy beszélgess másokkal, ismerkedj, próbálj találni valakit aki segít elfelejteni őt.

2017. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitartas❤:(
2017. aug. 19. 13:04
 3/4 DollarDog ***** válasza:
100%

Ő lemondott rólad! Jogosan szerintem! Foglald el magad! Barátok,bulizás,sportolás, esetleg olvasás! Én például nekiálltam rajz tudásom fejleszteni! :D

Azt még hozzátenném hogy a igazi szerelem nem ismer akadályokat és leküzdi az idő és távolság próbáját! :)

Jön majd az a srác aki teljes szivéböl fog szeretni és semmiért sem hagy el, még ha fizetnének se! Sok sikert és kitartást! :)

2017. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol tenyleg igy a jobb, hogy vege lett ennek mielott igazan elkezdodott volna, mert szerintem tul fiatal vagyok meg egy tavkapcsolathoz igy 14evesen, foleg hogy ez lett volna az elso. Egyikunknek se lett volna jo, nembirtuk volna ki:) es koszonom a tanacsokat, probalkozok veluk:')❤
2017. aug. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!