Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehetett a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jánosgazda kérdése:

Szerintetek mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Voltam egy buliban, ahol odatáncoltam magamat egy lányhoz, és nagyon hajlandónak mutatkozott, hogy megismerjük egymást. Kimentünk beszélgetni, nagyon ott volt az affinitás (legalábbis úgy tűnt), aztán megint visszamentünk táncolni. Nyomott öltáncot nekem, aztán egyszer csak elővette a telóját, és azt mondta, hogy erre feltétlenül válaszolnia kell, azonnal jön. Vártam, vártam, már kb. 20 percig, aztán mondom kimegyek, megnézem, hogy mi van vele, és erre ott cigizik 2 másik sráccal, aztán elsétál velük (nem vett amúgy észre). Ez ez most mi volt? Valamit rosszul csináltam? Nem tudom, arra gondoltam, hogy az öltánc közben volt merevedésem, dehát kinek ne lenne ilyen szituációban? Tudom, még így sem ismeritek a teljes szituációt, de azért megkérdezem, ti mit gondoltok?

2017. aug. 21. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk, de ha egy ismeretlen lány öltáncot ad neked, aztán lelép két másik sráccal biztos nem könnyűvérű...

16/L

2017. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szánalmas hülye p...a, jobb is, ha hagyod.
2017. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!