Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
Biztos veletek is sokszor elofordult mar hogy a buszon, utcan jott szembe, bevasarlokozpontban, plazaban, nyilvanos helyen egy jo alakkal szep arcal jo stilussal megaldott not lattatok testkozelbol. Ilyenkor bennem de szerintem sokmindenkiben is megfordul az a gondolat hogy dejolenne hozza szolni, es beszelni mert hat kinem akarna egy ilyen jo not megismerni. Na de egyresz nem is ismerem meg nyilvanos helyen olyan furi a szitu nemtudom talan gaz vagy nem az? A kerdes Hogy szoktatok reagalni? Ne hagyjam legkozzelebb elmenni? Sok ilyen eset tortenik velem ugye ha varosban vagyok jarkalok,es szerintem ideje lenne ferfinak lenni. :s
2017. aug. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A nok ertekelik ha a ferfinak megetszunk...en szivem szerint orulnek neki ha leszolitana valaki es megdicserne persze normalis es nem lerverz modon:D
2017. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem már az is jó ha ezen kondolkodsz a legtöbben csak a sehhüket nézik én is gyakran megszólítanék egy csajt de nekem bátroságom sincs hozzá
2017. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig azthiszem hogy tolakodasnak vennek Aztnemtudom hogy mitkellene ilyenkor mondanom hogy jol jojjek ki belole :s. Megis hogy ... :_
2017. aug. 21. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy nőnek/lánynak szerintem hülyén jönne le, ha leszólítanád és egyből a külsejét dicsérnéd. Az önbizalomhiányos lányoknak ez talán tetszik, de a többség aki jól néz ki nem ilyen.

Én inkább előveszek egy témát ami miatt odamehetek hozzá és lehet róla beszélgetni. Utána el lehet hívni randizni.

2017. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezdetnek nemis rossz :D
2017. aug. 22. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
én tökre örülnék, ha egyáltalán nem lenne szimpatikus csak így vissza köszönnék hogy "xd hello.." de ha szimpi lenne legalább egy kicsit, nyilván vissza köszönnék, esetleg beszélgetnék.
2017. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es ha csak koszon es csak nez es mosolyog rad es setalna feled es nezne de ugye nemismered viszont ettol fuggettlenul ha netan szimpi akkpr megallnal es megvarnad meg odamegy vagy tovabbmennel es nem erdekelne? Es adnal valami jelet ha csak koszon ? Tudom ezt egybol lereagalni h kiaz az ismeretlen meghogy miert koszon, de valami jelet csak adnal ha egyszer szimpi kulsore nem? Inkabb eselyt sem adnal az egesznek?
2017. aug. 22. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
én tökre nem úgy reagálnék hogy "jézusom de hülye mért köszön" hiszen én sem vagyok egy normális lány, utálom a normális fiúkat, viszoont.. ha csak rám mosolyog meg minden akkor tovább mennék, max megállnék és utána néznék..
2017. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es akár beszélgetés is lehetne csak ugy spontan?
2017. aug. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!