Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon bejelölni tökismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon bejelölni tökismeretlen lányokat, nőket bejelölni ismerkedés céljából bunkóság? Hölgyek ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem bunkóság, csak olyankor a srácok-férfiak alig tudnak megmukkanni. A FB egy kommunikációs eszköz, s Nem helyettünk beszél, ezt kellene megtanulni.
2015. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat szoktam csak visszajelölni, akiket ismerek, idegeneket nem igazán, dehát próba szerencse. Én nem nagyon szeretem az ilyet.
2015. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Én általában meg szoktam kérdezni, ha idegen jelöl, hogy honnan ismerjük egymást. Ha ismerkedési szándékkal jelöl valaki, akkor megírom, hogy van párom, és ennyi.
2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én általában visszajelölöm az ilyen próbálkozókat, csak mivel mindig úgy kezdik, hogy "szia! nagyon szép vagy. *pár sor duma, majd* d*gnálak nagyon" valahogy nem igazán működik a folytatás.:P De ettől függetlenül mindig megvan bennem a remény, hogy de majd ő normális és intelligens lesz, úgyhogy esélyt adok. Szóval ha értelmesen indítasz és nem úgy folytatod a beszélgetést, ahogy írtam, akkor azért lehet esélyed facebookon is. Bár kérdés, hogy az előbb említett "IQ-fighter" srácok mennyire veszik el a legtöbb csaj kedvét a facebookos ismerkedéstől.
2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, és megkérdezném, hogy honnan ismerhetjük egymást, hol találkoztunk. És abból a szituációból már mindkét fél tud kezdeni valamit, ha akar. Ja de amúgy nemtom, van valami beállítás, h vki nem látjak az üzeneteket állítólag, ha az üzenet küldője nem ismerős, akkor meg se kapja, és nem tudja, hol kell átállítani; szóval ha meg van valami ilyen beállítás, akkor meg szívás; ha pl elsőre egyből nem akarja visszajelölni.
2015. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: Az egyéb üzenetek közé berakja, csak azt meg a kutya sem nézi, mivel nem is jelzi, hogy jött új üzenet.
2015. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem jelölök vissza vadidegent. Esélytelen.
2015. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 6 Köszi!:) Lehet, hogy megmondom neki!:)
2015. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazolok vissza olyat, akit nem ismerek személyesen, szóval esélytelen, hogy valaha is ismerkedésbe torkolljon a facebookozás nálam. Egyébként szerintem nem bunkóság, de ritka elkeseredettnek kéne lennem ahhoz, hogy ismeretlent jelöljek csak azért, hogy hátha összejövünk.
2015. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fine rice ***** válasza:

Én egyszer próbáltam Facebookon úgymond "ismerkedni", de az volt az első alkalom, és azt hiszem az utolsó is.


A kit ismerhetek résznél felbukkant egy lányt, mondom mintha már láttam volna valahol. Viszonylag sok közös ismerősünk is volt, gondoltam írok neki, mit veszíthetek?


Intelligens módon, szépen megfogalmaztam a mondandómat, és annyit kaptam válaszul, hogy "Ez egy olyan szöveg, amiben csak a nevet változtatod?".


Talán egy "Szia, mizu?"-val többre mentem volna... :'D


Neked mindenesetre sok sikert, vesztenivalód úgysincs.


21/F

2015. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!