Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ismerősötök akivel...

Van olyan ismerősötök akivel csak akkor beszéltek, ha ti kezdeményeztek, vagyis magától nem indít kommunikációt? Hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
nincs, ilyenekkel nem tartom a kacsplatot
2016. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 lio77 ***** válasza:
100%
Van,nem is egy.Mostanában már én sem kezdeményezek.
2016. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sztem ne írj rá. Ha gondolja, maud rádír, ha meg nem, akkor nem is éri meg tartani vele a kapcsolatot.
2016. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Van 1-2 sajnos... hagyni kell. Nem kell velúk foglalkozni. Jobbat édemelsz az ilyeneknèl. Sztem
2016. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

szinte csak ilyen ismerőseim vannak...


miután megbizonyosodom róla, hogy a kapcsolat egyoldalú, én is felhagyok a kezdeményezéssel.

2016. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Van. Nekem nem baj, mert így akkor beszélgetünk amikor én nekem kedvem van hozzá.
2016. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
előző, nem számít neked a kölcsönösség?
2016. szept. 24. 12:38
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem. Csak egy lány van akitől jól esne ha írna, de nem várom el tőle.
2016. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Fordított helyzetben igen, van olyan haverom aki sokszor rámír, de állandóan csak a szerelmi bánatával traktál, lassan másfél éve ezt csinálja, na neki pl nem írok magamtól mert baromira unom már hogy másfél éve minden héten többször elmondja ugyanazt, az viszont nem érdekli velem mi történt, mindig csak magáról beszél.
2016. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Magyarországon laktam, volt pár jó ismerősöm (nem igazán barátok), akikkel találkozgattam, néha rájuk írtam Facebookon. Mióta külföldön vagyok, azóta mindenki tojik rám. És ezt értsd úgy, hogy egyszer kíváncsiságból fél évig nem írtam senkire, nem is írt nekem sem senki, miközben azért én pár hetente-max. havonta rájuk írtam, akkor váltottunk pár szót, de annyi.


Az a tapasztalatom, hogy az ilyen emberekkel meg kell szakítani a kapcsolatot, ezek nem barátok. Ha éppen a szeme elé kerülsz, akkor elvan veled, de neki nem vagy fontos, nem érzi azt, hogy hiányzik a hülyeséged, a komoly témákon való elmélkedés, stb. Annyiból jó az ilyen, hogy ha éppen unatkozol elbeszélhetsz valakivel felszínesen, de sok energiát ne ölj ebbe bele.

2017. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!