Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hol és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hol és hogyan próbálkozzak, ha párkalcsolatot szeretnék? (18/f)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom, ami eddig nem is nagyon zavart, most már viszont egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy jó lenne egy barátnő. Az élő ismerkedés sajnos nehézkés itt, ahol lakom, főleg, ha az embernek olyan extrém elvárásai is vannak, mint például az alapszintű műveltség vagy az önálló vélemény formálásának képessége. :D A társkereső oldalak nagyon nem az én világom, máshol meg próbálkoztam már interneten (pl. itt), de kevés emberrel tudtam igazán jól elbeszélgetni, akivel meg igen, azok vagy eltűntek, vagy kiderült róluk, hogy csak barátkozni akarnak.


Külsőre nincsenek extrém elvárásaim: ne legyen nagyon kövér és tetsszen az arca. :) Én átlagos magasságú és vékony testalkatú vagyok, azt meg, hogy jóképű-e, nem tudom megállapítani, nem is az én dolgom.


Intelligenciát, intellektust, belső tulajdonságokat tekintve annyit tudok mondani, hogy rengeteg nálam sokkal hülyébb, parasztabb (stb.) ismerősömnek van barátnője (mondjuk azok a lányok is olyanok), úgyhogy ezzel csak nem lehet a gond. :D Igaz, ezeket tekintve kicsit nekem is magasabbak az elvárásaim, de nem gondolom, hogy ezek extrémek vagy teljesíthetetlenek lennének.


Szóval az a kérdésem, hogy ti mit tennétek a helyemben? Hol és hogyan próbálkoznátok?

Ha volt már valaki hasonló helyzetben, és végül sikerült társat találnia, várom a történetét. :)



2017. aug. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Facebookon különböző csoportokban, online játékokban vagy fórumokon próbálkoznék (ha nem lennék beszari :D). Sőt, igazából minden oldalon lehet ismerkedni ahol lehet egymásnak üzenetet küldeni. Szóval ha online akarsz ismerkedni akkor menj ki az Internet végeláthatatlan mezeire, és talán találsz magadnak valakit.


16/L

2017. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Mivel tenyleg bárhol lehet csak biztatni tudlak, hajrá sok sikert, adj bele mindent ugyis menni fog a hitem benned van ne hagyd elveszni :).

18f

2017. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, mondom, próbálkoztam már interneten, de miután először is a lányok többsége nem akar interneten ismerkedni (ezért sokszor már az elején elakadok), aztán kevés az, akivel tényleg jól el lehet beszélgetni, érdekes a személyisége, ráadásul azon kevés alkalommal, mikor mégis találtam ilyet, eddig mindig rosszul sült el a dolog (hirtelen eltűnt, csak barátkozni akart, nem engedték a szülei, hogy találkozzunk stb.) már nem nagyon tudok optimistán hozzáállni ehhez. De persze próbálkozom majd még, mert nincs más lehetőségem, csak az eddigi tapasztalataim alapján nehéz reménykedni, hogy eredménye is lesz.


2-es, köszönöm, hogy hiszel bennem. :D

2017. aug. 21. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, ott van az 1#-es, látszik az arcán, hogy mennyire akar egy jó kalandot. Csípd fel és jó szórakozást.
2017. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, #4-es, hogy rámuszítottál mindenkit.
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mostanában itt próbálok ismerkedni..de ahh veszett fejsze nyele...


18L

2018. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!