Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek találhtok, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhtok, vagy egyáltalán létezik, olyan fiú aki így szeretne, elfogadna engem?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki jól,nem is öltözködök csinosan,a szép/mai divatnak megfelelő ruhákban valahogyan kényelmetlenül érzem magam...

16 éves lány vagyok de sokkal fiatalabbnak nézek ki, volt aki azt hitte fiú vagyok, volt aki 10 évesnek nézett, mert elég kicsi is vagyok, 160cm és még a 40 kilót sem érem el:(... Nem sminkelem magam,és sápadt is vagyok .. a személyisegem sem túl meggyőző, félénk vagyok, sokszor észre sem vesznek, csak azokkal tudok viccelődni akik közel állnak hozzám, az ismerkedés sem megy, nincsen bátorságom. Így nincsen esélyem senkinél, de nem tudok/szeretnék változni.



2017. aug. 22. 19:47
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Változtatni tudnál csak akaraterőnek kell lenni! :)

Amúgy leírás alapján elég cuki lehetsz,a ruha/divat része meg ne szomoritson el hisz nem a ruha teszi az embert! Van sok olyan srác aki kifelyezetten az ilyen lányok társaságát keresi! :)

2017. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Én sem vagyok túlzottan megelégedve magammal és még soha nem tetszettem senkinek sem. Sőt, még baráti kapcsolatba sem kerültem soha fiúval. Lehet, hogy unalmasnak tartanak mások, mivel hobbim sem nagyon van, keveset beszélek, nagyon félénk és gátlásos vagyok...De reménykedjünk benne, hogy majd egyszer eljön a mi időnk is. :)
2017. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudnál képet küldeni privátban? Ha nem, akkor: A szépség relatív, mindenkinek más a szép, és lehet amíg egynek nem tetszel, a másiknak igen. A sápadt arc, az alacsonyság és a vékonyság számomra jó pont, viszont rengeteg ember számára nem, és ez sem elég egy kapcsolathoz, szóval... Az biztos, hogy találhatsz fiút, de azt nem garantálhatom, hogy egyik napról a másikra fog menni.
2017. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező ha tudnál képet küldeni küldj :) 2 és is küldhet, :)
2017. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen meglesnék rólad egy képet. Sokan nem is olyan negatívak mint aminek hiszik magukat. kicsit kéne híznod szerintem félénkségen lehet alakítani, a smink hiánya nem gond sőt, sőt az új göncök sem szükségesek..
2017. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!