Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan lány, aki annyira szeretetéhes, hogy elfogadna engemet is vagy manapság minden lánynak csak a helyes szuperpasik kellenek?

Figyelt kérdés
Belefáradtam, hogy egy lánynak sem kellek és ez szerintem csak a külsőm miatt van, mi másért is lehetne. CSak barátnak vagyok jó, de senki sem küldi a jeleket, hogy akarna engemet vagy szexelne velem. Már teljesen kiábrándultam a világból, tényleg szörnyű így élni, hogy senkinek sem kellek, pedig már fizetnék azért is, hogy megölelhessek egy lányt, aki bejön nekem.
2012. okt. 20. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
én nem fogadnálak el tégedet.
2012. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
dobj egy képet,baby,lehet,hogy csak önbizalom hiányod van...
2012. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legutóbb is randiztam egy lánnyal és egyszerűen érzetem, hogy már alig várja, hogy hazamenjen, persze úgy tettem, mintha nem tudnám és próbáltam jó hangulatot csinálni, de belül fájt, hogy nem jövök be neki külsőre.
2012. okt. 20. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:

biztos...ha a kar nélküli, szem nélküli, torz arcú emberkék találnak párt neked is kell legyen rá esélyed

csak akkor nincs ha folyton azt hajtogatod hogy te milyen rossz vagy.

az egész ÜZLET

egy árut úgy lehet eladni ha agyon dícsérik mert úgy kaphat kedvet hozzá valaki. vagy ha nagyon tré, akkor áron alul

annyit kell tenned hogy hallgatsz mélyen azokról a dolgokról hogy :rossz a külsőm, senkinek se kellek stb.

helyette mutatsz valamit amiben jó vagy. ez lehet egy borosüveg kinyitása, hangszeren játszás, akármi.

így talán el is tudod adni azt az "árut".

önsajnálattal semmiképp

2012. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Randiztál egy lánnyal, akinek nem jössz be külsőre? Mik nincsenek...
2012. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj, szó sincs arról, hogy ezt elmeséltem volna a lánynak. Sőt, végig vigyorogtam meg tök jól eldumálgattunk, ez nem is probléma, csak nem éreztem azt a szikrát a részéről, én meg nem fogom lekapni, hogy utána erőszakkal vádoljon. XD
2012. okt. 20. 21:26
 7/11 anonim válasza:
1-es viszi a pálmát.:D
2012. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor itt a hiba.

sok lánynál nem jön elsőre az a nagy szikra.

ezért sokan ismerkednének még az 1. randi előtt, vagy úgy lefut több randi és akkor alakul ki.

mert sok lánynál van az hogy tetszeget a pasi de a személyiségéről még semmit se tud, így nem alakul ki több.

és sok pasi viszont ezt nem győzi kivárni, egy rossz randi utánröpül a másik csajra és később csodálkozik hogy hát ő annyit próbálkozik mégse jön össze.

mert nincs türelmük kivárni a dolgokat.

ugyanúgy ahogy egy cicát, hörcsögöt hosszabb időbe tellik megszelídíteni, úgy sok csajt is hosszú időbe tellik magunkba zúgatni.

a pasiknak ez könnyebb, ha szép a csaj meg kicsit kedves, már beleszerettek.

máshogy va na 2 nem érzelmileg testileg is felépítve ez azért van.

annak van sikere mindig aki kitartó. és ezt most nem arra értem mikor a lány kéreti magát meg semmi jelt nem ad mégis ostromolják, hanem mikor a lány is ad jelet de ezután kitartó a pasi.

2012. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 21:42


Köszi, erre nem is gondoltam.

2012. okt. 20. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Váááárjjááááá én ismerlek tégedet nem te vagy az aki itt sírt vagy 6 kérdésen át hogy "úr isten nem kellek senkinek alacsony vagyok nem vagyok izmos és nincs önbizalmam"?
2012. okt. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!