Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan fogorvos aki...

Létezik olyan fogorvos aki elfogadná az étkezési jegyet (hideg, meleg) fog kezelésért cserébe?

Figyelt kérdés
Pénzem nincs, hó végéig, fizuig meghalok. De kajajegyem van vagy 20e körül, de lehet kicsit több is.
2017. jan. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te elfogadnád? Nehogy felkínáld!
2017. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én elfogadnám. Ha fogorvos lennék.

Pláne ha sürgős eset.

Mert ha már valaki bármit képes adni, csak hogy meggyógyítsák akkor miért ne. Ha ezzel segíthetnék neki a fájdalmán.

Amúgy ajándék étkezési jegyet már elfogadnak sok fogorvosnál.

Igazából a fogorvos is szokott kaját vásárolni az üzletben, így nem tudom mi akadálya lenne ha néha-néha extra sürgős esetben elfogadjon étkezési (hideg, meleg)-et is. Sőt fel tudja használni éttermi étkezésre is. Ő meg aztán tuti eszik olyan helyen.

Szóval lehet fura kérdés, kérés, de szerintem elfogadhatnák.

A mai világban, mikor már egyre szegényebbek az emberek minden számít én úgy gondolom.

2017. jan. 19. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet hogy már csak azért is fel fogok hívni jó néhány fogorvost és megkérdezem mit szólna hozzá.

Ha igazán elhivatott és tényleg számít neki a páciens szenvedése akkor el fog rajta gondolkozni, hogy tényleg sürgős esetben legalább elfogadja.

2017. jan. 19. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A körzetes fogorvosoddal mi a baj?
2017. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként jogilag nem teheti ezt meg a fogorvos, kivéve, ha feketén dolgozik, de azt nyilván nem fogja megkockáztatni. Neki el kell számolnia azzal a pénzzel, munkával, amit te jelentesz, és étkezési utalványokat nyilván nem tud.

Egyébként kérdeztem már a múltkor is, hogy mi a gond a körzetes fogorvosoddal? Ott a fogtömés, gyökérkezelés, fogkőlevétel, foghúzás OEP támogatott, nincs szükség arra, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozd a fogorvost, hogy előhozakodsz lelkiismereti kérdésekkel, miközben ő kerülne bajba, ha ez kiderülne.

2017. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!