Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Néha tényleg nem mertek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Néha tényleg nem mertek kezdeményezni? 16/L

Figyelt kérdés
Elég sokan mondják, hohy én milyen szép vagyok, milyen csinos vagyok, milyen jófej vagyok stb. De még is itt vagyok 16 évesen és az ovis "szerelmeken" kívűl semmi nem történt..😐 elméletileg eléggé karizmatikus egyéniségem van és lehet hogy emiatt nem mernek hozzám közelíteni a fiúk?🤔 van pár fiú ismerősöm akiknek szerintem tetszem de nem igazán lépnek felém, de azt látom, hogy rosszul esik nekik az ha egy másik fiú a háttérképem (aki mellesleg egy híresség). Lehet hogy kisebbségben érzik magukat emiatt? Vagy megszerezhetetlennek látnak? 🤔
2017. aug. 22. 20:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A 16 évesek még nagyon alacsony értelmi szinte vanak. Te is, ls a fiú barátaid is. Bocsi, nem sértegetlek, de így van. Van pér kivétel, de annyi idősen én is buta voltam. Majd idővel neked is benő a fejed, ls lesznek fiúk is akik tökösebbek lesznek
2017. aug. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Nézd meg az ide érkezett kommenteket. Csupa bátor kezdeményező :D

2017. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha meg akarok ismerni valakit, akkor nyilván kezdeményezek :D Nincs ebben semmi különös. Ha meg nem érdeklem azt meg úgyis levágom már az első néhány percből. Na fogadjunk, hogy MENDES a háttérképed! xD kb. minden 2. csajnak... F
2017. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ja hogy törölve lettél xD jól van akkor...
2017. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Úristen xddd köszönöm mindenkinek!! Rég röhögtem ekkorát a gyk-n :DDD Hatalmas... A kérdezőnek: IGEN. amúgy... tök érdekes, hogy az emberek elkezdtek, "emoji"kkal írni :'DD fu...
2017. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!