Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire jönnek be a pasiknak a (festett, de leginkább természetes) vörös hajú csajok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudom, hogy valamiért nem egy favorit, és inkább a szőkéket és a feketéket preferálják :)

(De miért?)


2016. jan. 9. 20:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Vörös a gyengém.
2016. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint imádom a vörös hajat, pláne világosabb szempárral, csodálatos! :) 25/F
2016. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem szempont,de nekem inkább a vörösek. Festett is jó,csak ne legyen hozzá pirított.
2016. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajszín nem mérvadó. Nincs olyan, hogy CSAK a szőkék tetszenek például. Barnából, vörösből, szőkéből, feketéből, hupililából, királykékből egyarránt vannak olyanok, akiket halálra dugnék, és olyanok is, akikhez bottal se nyúlnék hozzá.
2016. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Nekem bejön ha hasonlít az árnyalata Bella Thorne-éra. Neki is festett, de természetesnek hat.


A legtöbb lányok nekem azért nem tetszik mert vagy lehhetetlen árnyalata van, vagy a szemöldökét nem festi hozzá ami béna.


A szőkék is tetszenek.



25F

2016. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy . Nekem pl nagyon is favoritom a vörös, függetlenül attól, hogy festett vagy természetes.Mindig is a gyengém volt. De pl nekem a szőke nagyon nem esetem. Persze ez csak magánvélemény.
2016. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

A természetes vörös haj a kedvencem :)

2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Isten őrizz a vöröstől.


Dave Speed

2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Nagyon vonzó egy nő vörös hajjal :)
2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a vöröset
2016. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!