Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jönnek be a vörös hajú pasik?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint például Hartmut a Cobra 11-ből(valódi nevén Niels Kurvin), Rupert Grint, David Caruso, Damian Lewis vagy Seth Green, de Szász Marci is ez a kategória.


Mi a véleményetek róluk, vonzó a vörös haj a férfiak esetében vagy sem?



2017. ápr. 23. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és ilyen, természetes vörös a hajam, a fenekemig ér. Nem is nagyon ismerek ennyire vörös hajú férfit, de nem is szeretnék ismerkedés szempontjából. Azt hinnék testvérek vagyunk :D
2017. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten az eseteim, de nem is kizáró tényező.
2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha intelligens, vonzó pasi, akkor nem számít a haja színe. Az összhatás a fontos.
2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem vonzó
2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik nagyon, főleg ha a borostája is vöröses árnyalatú :)
2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jonnek be.
2017. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel önbizalmat csàvòka minden ember màs ízlèsű élőben biztos vannak akiknek az a zsànere de ne vàrd hogy minden làny azt mutassa amit làtnàl szívesen
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha vörös hajú férfi lennék, akkora vörös szakállat növesztenék, amekkorára csak nőne, mert kibäszottkemény.

Természetesen megnöveszteném a vörös hajamat is, legalább a vállamig, vagy még hosszabbra.


Szóval ja, azt csinálnám, amit most, csak vörös hajjal.

2017. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!