Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, mily módon találhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, mily módon találhatnék barátnőt úgy, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Régebben már tettem fel hasonló kérdést, de érdekelne mások véleménye is. Aszexuális vagyok, nagyon undorodom az ilyen nemi dolgoktól, tehát semmiféleképpen nem lehetne róla szó, illetve a gyerekeket is utálom, tehát ha muszáj lenne a nemi élet és becsúszna egy gyerek, akkor az enyhén megölne. Tudom, ez dupla nulla, egy átlagos lánynak mindkettő kell (tehát nemi élet meg gyerek), de pont ezért kérdezem, hogy mégis hol keresgéljek? Ausztriában élek, így ilyen társkeresési oldalak nem igazán működőképesek, illetve megmondom őszintén, nem is szeretem ezeket. A másik, hogy így, hogy menjek oda egy lányhoz, hogy vannak úgymond kritériumaim? Ez így szerintem nem működik, hogy én odamegyek valakihez, aztán elmondom, hogy de amúgy ez és ez van... Remélem értitek. Ha lehet ne belém kössetek, nem én programoztam így magam, csak elmondom, hogy én ilyen vagyok, hogy aki akar, az tudjon egy értelmes választ adni, legalábbis amennyire azt lehet egy ilyen kérdésre. 18 éves vagyok, ha ez számít valamit valakinek.


Illetve pillanatnyilag vannak egyéb gondjaim is az aszexualitáson kívül, de úgy gondolom, hogy azok idővel megoldódnak, ha meg nem, akkor evidens a magány. De ez már csak egy plusz ráadás azért, hogy nem fenékig tejfel az életem, hiába élek Ausztriában (vannak, akik így gondolkodnak...).


Aki tud segíteni (ha egyáltalán lehet...), annak köszönöm!



2017. aug. 26. 00:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én asszexuális lennék, akkor csinálnék csoportokat, akár ilyen anonim féleségeket is, hogy legyen egy hely ahol találkozhatunk és akkor ott nem kell magyarázni ezt az úgymond "kellemetlen" feltételt, mert mindenkinek alap. Mondom, felteszem vannak ilyenek, de fogalmam sincs, keresgélj. Ha nincs, akár lehetnél te az alapítóatyja a Worldwide Assexual Association WAAAAAA :D Na az eleje talán hasznosabb volt a kommentnek
2017. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Keresgéléssel szerintem nem mész semmire.

Ne úgy menj oda egy csajhoz, hogy szia, undorodom a szextől és nem akarok gyereket, de...

Miért mennél így random oda egy lányhoz akit nem is ismersz, ha nem azért, mert fel akarod szedni és megdugni?:D Mármint, én még csak olyan esettel találkoztam.

Na mindegy. Szóval, szerintem előbb csak simán beszélgess vele, ne hozd szóba ezeket. Aztán majd ha közelebb kerültetek egymáshoz, bármilyen helyzetben, akár viccesen, akár részegen mondhatnád neki, hogy neked nem jön be az olyasmi.


Viszont elég szopás lehet ez így, kevés aszex ember van, de annál több olyan, aki csak a szexre megy.

Nem voltam nagy segítség, de azért sok sikert.🙂

2017. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Na, de várjál, ha nem kell gyerek meg nemi élet, akkor ez a kapcsolat mitől lenne több egy puszta barátságnál?

De amúgy ha a te fogalmaid szerint barátnőt szeretnél, akkor egyszerűen csak keress egy csajt, akinek hasonló az érdeklődési köre, kezdjetek el arról beszélgetni... tudod, barátkoztok.

2017. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!


"Miért mennél így random oda egy lányhoz akit nem is ismersz, ha nem azért, mert fel akarod szedni és megdugni?"


Hát, pont, mert aszexuális vagyok, érted... Én nem megdugni akarom, hanem szeretni és azt akarom, hogy viszont szeressen.


Amúgy én nem úgy értettem, hogy úgy köszönök neki, hogy rögtön bele is csapok a lecsóba. Hanem arra gondoltam, hogy nekem van egy ilyen "kritériumom", ami azért nem hétköznapi dolog, így viszont nincs pofám odamenni egy lányhoz. Olyan, mintha egy paraszt akarna a hercegnőhöz hozzámenni, tehát nem tud neki semmit adni, úgymond. Hülye példa volt, de a lényeg, hogy én így nem tartom helyesnek azt, hogy odamenjek valakihez.

2017. aug. 26. 00:56
 5/25 A kérdező kommentje:
Hármas, pont ez a kérdésem, hogy az rendben van, hogy keressek, de hol és hogyan? Nem azért írtam regényt, mert ki akartam sírni magam, hanem mert leírtam azt, ami van, hogy tudjanak segíteni. Amúgy teljesen megértelek, valóban egész baráti kapcsolat ez egy normális ember szemével, de érted, hogy a legtöbb lány nem erre vágyik és nem tudom, hogy hol találhatok olyant, akinek mégis ez kell.
2017. aug. 26. 00:59
 6/25 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
15 évesek pl?
2017. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

mákos lecsó, szerintem nem érted az alap gondot...


a 15 éves lány most örül, hogy a fiúja nem akar szexet, és korban működne is a történet egy 15 éves lány és egy 18 éves fiú között. De a lány előbb-utóbb vágyna majd rá, mert felserdül, a srác meg aszex lesz akkor is.


Vagy legyen 40 évesen is a tinilányok "cukrosbácsija"... nem működik...


aszexuális embernek aszexuális partner kell, ha hosszútávra akar tervezni, és nem akar sérülést okozni és elszenvedni...

2017. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
56%
Heló, 15 éves lány jelen. Gondoltam elmondom, hogy az én szemszögemből hogyan néz ki a történet, hátha érdekel valakit, és segít teljes képet alkotni. Nekem már most vannak igényeim, de egyedül simán elvagyok velük. Ha esetleg megismernék és megszeretnék egy ilyen embert, személyiségem alapjainál fogva elfogadnám, úgy ahogy van. Egy erőteljes és gyakran útba kerülő tulajdonságom ugyanis, hogy nem teszek erőfeszítést nagyon a dolgokba, így minden úgy marad, ahogy van, és így alapból is mindig megelégszem azzal ami van. Eddig kétszer szerettem meg valakit, és egyiktől sem kaptam semmit, szóval ez nekem már megszokott is volna. Igazából egy párkapcsolatnak alapból sem arról kéne szólnia, mi folyik az ágyban, hanem a két személy érzéseiről. És mily meglepő , én is utálom a gyerekeket, és ha egy mód van rá, soha nem akarom megátkozni magamat eggyel. ... Szóval, lehet nagyon úgy néz ki ez a komment, mint ha csak magamról beszélnék, de ez is lenne a lényeg. Hogy tudassam, vannak ilyen, és ehhez hasonló gondolkodásmódú lányok is a Földön. Remélem, nem zavartam senkit a szövegelésemmel...
2017. aug. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok

Tudom, hogy hogy értetted, de ezért is mondtam. Én még nem láttam olyat, hogy valaki így próbált volna barátnőt keresni.

Mármint, szerintem azt nem kéne keresni, mert az úgy milyen már... Bár lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.

Szóval szerintem annak úgy jönnie kell magától. Érted.

Csak ez a te esetedben kicsit bonyolultabb. Mert mennyi az esély arra, hogy akit szeretnél megismerni, az pont aszexuális? Szóval igen. Szerintem is valami csoportban, vagy olyan helyen kellene kutakodnod, ahol hozzád hasonlókkal beszélgethetnél.

Mondjuk azt mondtad, hogy az nincs, szóval nem tudom.


3. válaszoló

Intimitás nélkül is lehet többet érezni barátságnál. A szerelem és a szeretet nem csak szexből áll.

2017. aug. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed, Hyourinmaru7372!

Ha nem haragszol, akkor a saját véleményem is gyorsan elmondom. Tehát szerintem csak jelenleg érzel így, pár év múlva már egyszerűen szükséged lenne rá annyira, hogy egy hozzám hasonló fiúval nem jönnél össze. Mivel én nem érzem és soha nem is éreztem ilyen vágyat, ezért úgy gondoltam, hogy nem olyan fontos ez, csak jó. Aztán barátaim (vannak igaz barátaim, akik segítenek ilyenkor felvilágosodni) felvilágosítottak, hogy sajnos nem, ez nem így működik. Az ember imádhatja az autókat, akkoris az első a szex. Vagy imádhat rajzolni, akkoris az első a szex. Tehát megtanultam, hogy normális embereknek ez egy olyan dolog, hogy kell, különben rossz minden. És ez alól te sem vagy kivétel, csak talán még jelenleg, mert "csak" 15 éves vagy, te még azért érsz, érted.


Egyébként én is úgy gondolom, ahogy itt valaki előttem megfogalmazta, hogy aszexuálisnak aszexuális kell, mert hosszútávon máshogy kapcsolat nem működhet.


No, mindegy a lényeg, hogy köszönöm a segítséget, és próbálkozom valamit majd, aztán maximum nem jön össze senki. A gondolatot már úgyis megszoktam, csak azért szívesen próbálkoznék még kicsit, mert hátha.


De még egyszer köszönöm szépen a segítséget!

2017. aug. 26. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!