Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, mily módon találhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, mily módon találhatnék barátnőt úgy, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Régebben már tettem fel hasonló kérdést, de érdekelne mások véleménye is. Aszexuális vagyok, nagyon undorodom az ilyen nemi dolgoktól, tehát semmiféleképpen nem lehetne róla szó, illetve a gyerekeket is utálom, tehát ha muszáj lenne a nemi élet és becsúszna egy gyerek, akkor az enyhén megölne. Tudom, ez dupla nulla, egy átlagos lánynak mindkettő kell (tehát nemi élet meg gyerek), de pont ezért kérdezem, hogy mégis hol keresgéljek? Ausztriában élek, így ilyen társkeresési oldalak nem igazán működőképesek, illetve megmondom őszintén, nem is szeretem ezeket. A másik, hogy így, hogy menjek oda egy lányhoz, hogy vannak úgymond kritériumaim? Ez így szerintem nem működik, hogy én odamegyek valakihez, aztán elmondom, hogy de amúgy ez és ez van... Remélem értitek. Ha lehet ne belém kössetek, nem én programoztam így magam, csak elmondom, hogy én ilyen vagyok, hogy aki akar, az tudjon egy értelmes választ adni, legalábbis amennyire azt lehet egy ilyen kérdésre. 18 éves vagyok, ha ez számít valamit valakinek.


Illetve pillanatnyilag vannak egyéb gondjaim is az aszexualitáson kívül, de úgy gondolom, hogy azok idővel megoldódnak, ha meg nem, akkor evidens a magány. De ez már csak egy plusz ráadás azért, hogy nem fenékig tejfel az életem, hiába élek Ausztriában (vannak, akik így gondolkodnak...).


Aki tud segíteni (ha egyáltalán lehet...), annak köszönöm!



2017. aug. 26. 00:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, persze, hogy egy aszexuális csoportban főként az aszexualitásról beszélgetnek. Egy Star Wars fórumon is a Star Wars a fő téma, nem? Van a csoportnak egy bemutatkozós részlege, ott felsorolhatod az érdeklődési köreidet és megnézheted másokét is, és máris elkezdhetsz privát levelet küldeni azoknak, akikkel hasonló az érdeklődésetek.


Amúgy meg ha a nem aszexuális párkapcsolatok is úgy indulnának, mint az aszexek, hogy a két ember rögtön az elején kitárgyalja, hogy mik az igényeik szexualitás terén, akkor sokkal kevesebb szakítás meg válás lenne.

2017. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgysem akarsz dugni minek neked nő? :)
2017. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha úgysem akarsz dugni minek neked nő? :)"


Miért, te lefekszel az összes rokonoddal és barátoddal? :O

2017. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
És igen, 22-es miatt vesztettem el a hitem az emberiségben és csalódtam a legnagyobbat. Én azt hittem, hogy az ember tényleg több az állatnál és érez szeretetet, tiszteletet a másik iránt és nem csak dugásra kell neki pár. De ahogy látom, tévedtem.
2017. dec. 8. 11:04
 25/25 anonim ***** válasza:
A csókot legalább kipróbálnád egyszer?
2017. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!