Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék egy társra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy társra, ha aszexuális vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Sok jó lány barátom volt eddig akikkel nagyon jól éreztem magam. Beszélni, beszélgettünk éppen néha szexuális támról de nekem eszemben sem volt velük a szex. Egy párkapcsolatot viszont szeretnék de inkább egy jó lelki társra vágyom egy olyan lánnyal aki szeret és én is szeretem. Testi kapcsolatra nem vágyom csak arra hogy megölelhetem meg puszira. (Szex, maximum néha de csak azért ha a lány akar.)

2013. máj. 17. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj:D
2013. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy egyáltalán nem kívánod a szexet, vagy csak az együttlétet nem kívánod egy lánnyal? (Az utóbbit úgy értem, hogy azért szoktál önkielégítést végezni?)


Hidd el, hogy több aszexuális lány van, mint gondolnád. Érdemes lenne társkeresőn célirányosan ilyen lányokat keresni.

2013. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress aszexuális lányokat, ugyanis egy normális lánynak a szex is hozzátartozik a párkapcsolathoz.
2013. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Őszintén sajnállak! Szerintem vegyél egy kutyát vagy egy macskát!
2013. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Őszintén sajnállak! Szerintem vegyél egy kutyát vagy egy macskát!"


Szerintem nem csak a szex körül forog a világ! Ettől szerintem még jól érezhetjük magunk..

http://www.youtube.com/watch?v=uuZE_IRwLNI

2013. máj. 17. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
megjött Justin jeeee :D :D LOL
2013. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Bár azért néha szoktam kivánni a szexet de elég ritka.. 24/L
2013. máj. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
rossz a zene XD ilyet hallgass: http://www.youtube.com/watch?v=f9EM8T5K6d8
2013. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bruce_Wayne ***** válasza:
én is javasolnám a társkereső oldalakat,amennyiben nem szégyenled felvállalni aszexualitásod.Én is csak inkognitóban vagyok fent,de akadt már néhány ismerkedni vágyó így is (bár sajnos eddig mind normál szexuális beállítottságú személy).Illetve tudok ajánlani két külföldi társkereső oldalt,kifejezetten aszexuálisoknak,amennyiben tudsz/szeretnél angolul kommunikálni.
2013. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

most van csajom szeretem tapizni meg smárolni főleg extrém helyeken de viszont rinyál hogy nem vagyok rámenős.. néha picit rágerjedek de ettől még tapizástól több nem volt vele de kinyalni viszont nem engedte magát.

(egy csipetnyi libidóm van)

2013. máj. 24. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!