Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lerázás? Szerinterttek? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lerázás? Szerinterttek? 16/F

Figyelt kérdés

Leendő osztálytársam adot nekem enyhe jeleket. Volt amikor megtetszettem egy másik lánynak jött hozzám, hogy büdös a szája meg ronda stb. Volt olyan, hogy azt mondta, hogy csoda a valakinek tetszel.

Tegnap este nagyon jól elbeszélgettünk messengeren. Megtudtam, hogy vallásos, ő meg azt, hogy én nem ( :D ). Elmondta pl: hogyhova szeretne eljutni a sportal mert jól csinálja, szóval jól elbeszélgettünk. Mondta, hogy most videót néz és én ne akartam zavarni szóval elköszöntem. Másnap ráírtam, hogy annyival, hogy "szia". De nem nézte meg. Sokszor volt online a nap folyamán de nem nézte meg. Nem is foglalkoztam volna vele, ha a csoport (amiben mind a ketten benne vagyunk és mind a ketten lenémitottuk a csoportott) nem válaszolt volna a kérdésekre. Szóval a lenémitott csoportott látta de engem nem..... mist amúgy mit gondoljak?


2017. aug. 28. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez lerázás... De azt gondolom, hogy mindenki hódítható és mindenki hódíthat. Ha tényleg szeretnéd a lányt és kitartó vagy, őszinte, romantikus, szeretetteljes ecetere ecetre, akkor még akármi lehet. :)
2017. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy sziára azért nem olyan egyszerű írni. Mit írt volna? Szia? :)

Nem hinném, hogy ez már egyből lerázás lenne. Bár azt sem gondolom, hogy azért kezdett el veled beszélgetni, mert tutira akar tőled valamit.

2017. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!