Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy békén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Egy fiú viberen megkeresett, és járni akart velem, de én egyelőre semmit nem akartam tőle. Ezt meg is mondtam, de még mindig állandóan keres, chatel velem.

2017. máj. 27. 09:55
 1/2 anonim válasza:
92%
Szerintem az lenne a legegyszerűbb hogyha letiltanad viberrol. Es utánna pedig mindenhonnan ahol meg van kontaktod vele. :)
2017. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen azt mondod neki, Ne haragudj, de nem vagy szimpatikus nekem.... stb
2017. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!