Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mondjam meg finoman, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg finoman, ha testileg nem tartom vonzónak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pár hete levelezünk, nagyon szimpatikus, de képet még nem láttam róla. Kezdem úgy érezni, hogy azért nem küld képet, mert tudja, hogy nem tetszene nekem a látvány, és inkább el akarja húzni az időt a végtelenségig. Előbb-utóbb azonban vagy képen vagy élőben látni fogom őt, és egyre inkább tartok attól, hogy nem fog tetszeni egyáltalán a látvány, és nem tudom, hogy reagáljam le úgy, hogy ne tapossak bele a lelkébe, de egyértelmű legyen, hogy én így nem szeretnék kapcsolatot.
2017. aug. 30. 12:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért.:D
2017. aug. 30. 12:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy a továbbiakhoz szeretnél egy képet róla, mert így nem tudod öt elképzelni magadnak és ez zavar a kapcsolattartásban.


Ha a képen nem tetszik, akkor még mindig célszerü egyszer személyesen is találkozni, mert a kép nem mindig reális.


HA meg élöben abszolút nem tudod elfogadni, akkor egyrészt mondhatod, hogy a képen másmilyennek tünt, ezen kívül olyan kifogást mondj, hogy pl. a szemszine neked egyáltalán nem tetszik, vagy hogy magasabbna/alacsonyabbnak képzelted, stb - szóval ne azt mondd, hogy ö "ronda", hanem hogy neked másmilyen az ideálod.

2017. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a kifejezésért, de ha bűnronda, és tényleg emiatt nem akarja, hogy meglássam, akkor ezt szerinted el is fogja hinni nekem?
2017. aug. 30. 13:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hozzá hogy úgysem fog tetszeni, szerintem kérj képet tőle és meglátod.

Hátha tetszene a csaj

Sok sikert ;)

2017. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy elhiggye neked, hanem hogy ne legyél bunkó. Ha te csúnyának tartod, akkor mondd meg neki hogy neked másmilyen lányok tetszenek. Ne konkrétan azt kapja tőled, hogy "bűnranda vagy jányom", mert ne legyünk már taplók.
2017. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott, hogy ilyen nyersen közöljem vele, csak rossz érzés, mert ha ezért nem akarja mutogatni magát, akkor neki ez egy különösen kényes pont.


Remélem, hogy tévedek, és szimplán csak szégyenlős.

2017. aug. 30. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:
A "bünronda" igencsak relatív, ami neked az, az másnak nem biztos, emellett elöfordulhat, hogy csak ö tartja magát annak, a valóságban meg szép, helyes lány,csak kevés az önbizalma.
2017. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább önbizalomhiány állhat a háttérben és nem arról van szó, hogy valóban "bűnronda" az illető. Nem tudom ő látott-e már rólad képet. HA nem akkor küldj neki egyet csak úgy magadtól. Ki tudja, ezután hátha megváltozik a hozzáállása a dologhoz. :)
2017. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Egyszerűen csak félek, hogy van valami titkolni valója.
2017. aug. 30. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy nagyon is szép, csak nem akarja, hoyg ez legyen a fö szempont nálad.
2017. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!