Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindkét nemet vonzónak találja testileg, de az ellenkező neműekkel való kapcsolatot -nem csak magát a szexet- idegennek érzi, az meleg?

Figyelt kérdés
Üdv! Elég se füle, se farka lett a kérdés, szóval olyasmire gondoltam, hogy valakit felizgatnak az ellenkező neműek, érdeklődik irántuk, de amikor járni kezd valakivel, a kapcsolatot természetellenesnek vagy akár visszataszítónak találja, nem tudja mit kezdjen a másikkal. Volt itt más is hasonló helyzetben? Ha igen, mire jutottatok, mi volt ennek az oka?

2014. aug. 20. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem :) belém lassan belém beszélik,hogy a srácok is tetszenek nekem,pedig nem...ez talán biszexualitás,vagy nem is tudom.
2014. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez valamilyen lelki probléma, a kapcsolattól való irtózás.

nem az ellenkező nemtől irtózol, hanem, hogy valakivel együtt legyél, attól.

ehhez pszichológus kell.

2014. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az biszexuális. A biszexualitás is nagyon változatos, van, aki az egyiket jobban szereti, mint a többit, van, aki csak romantikusan vonzódik egy bizonyos nemhez, vagy épp pont, hogy csak szexuálisan.

Vagy nem igazán értem, a szexet se kívánod velük, csak eleinte érdekelnek, amíg meg nem kapod?

Mert akkor passzolok.

2014. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell rögtön címkéket rásütni.

nem azért, nem vagyok meleg-ellenes egyáltalán, de a szexualitása minden embernek egy spektrumon helyezkedik el, a heteroszexualitás és a homoszexualitás között valahol. ki itt, ki ott. ki csak fantáziájában, ki valójában, ki néha, ki gyakran megél helyzeteket, valaki meg sehogy.

fölösleges címkézni, és valahova erőltetetten beragadni.

ha valaki fizikailag és lelkileg is érdeklődik valamelyik nem iránt, de képtelen a kapcsolat kialakítására, az nem azért van, mert pont hogy a másik nemhez vonzódik, hanem azért, mert valami gáz van a kötődésével. ez valami nagyobb probléma, és komolyan kell venni, mert ha elhanyagolja, még nagyobb lesz a baj.

nekem van olyan ismerősöm, aki először heteroszexuális volt, teljesen normális nemi élettel, majd valami történt vele, a személyisége is teljesen megváltozott, és hivatalosan homoszexuális lett, de valójában semelyik nemhez nem tud hozzáérni, kb. 10 éve, vagy több, nem volt semmilyen kapcsolata. Nem tudom, mi történt vele, de volt valami trauma nyilván, amit talán ő sem tud, vagy valami mentális betegsége van. Mindenesetre az egész személyisége teljesen megváltozott, és csak egyre rosszabb, barátkozni sem tud már normális keretek között, csak erőltetett az egész. Gondolom, hogy ő nem látja, de a környezete igen. Neki akkor kellett volna, 10 éve pszichológushoz menni, az elején megfogni a bajt.

Neked is azt ajánlom, kérdező.

2014. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (zöld kezek röppentek), nem igazán tudom mit kezdjek ezzel. Egyszerűen mintha ellenkezne bennem valamivel egy ilyen kapcsolatnak a lehetősége is. Az azonos neműekkel való kapcsolat meg talán azért nem borít ki annyira, mert ők valahol hasonlóak hozzám, illetve a testvéreim is azonos neműek. De ezek is csak tippek.

Utolsó, egyébként nagyon érdekes az ismerősöd története..

2014. aug. 20. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Van enyhe bisex hajlamod. Ha fiatal vagy, ez később abban nyilvánul majd meg hogy kívánni fogod. Próbáld ki, én is azt tettem!
2014. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány éve én is hasonló helyzetben voltam. Vonzónak találtam mindkét nemet, de az ellenkező nemhez inkább érzelmi szinten, a sajátomhoz inkább testileg vonzódtam. Nem tudtam volna elképzelni, hogy összejöjjek a saját nememből valakivel. Gondolom azért volt ez, mert belém is azt nevelték, hogy egy lánnyal kell összejönnöm, hisz az a normális. Az évek során viszont eljutottam oda, hogy most már biztosan tudom, hogy csak a saját nemem érdekel minden szempontból.


18/F

2014. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!