Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes megvárni míg szakít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megvárni míg szakít vele? Vagy inkább hagyjam és menjek tovább?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy van egy fiú akivel egy osztályba járok és nagyon tetszik. Az a baj, hogy van barátnője. Addig míg nem volt csaja, legjobb barátok voltunk. Van egy testvére akivel nagyon joba vagyok így gyakran szoktak elhivni magukhoz, meg pl. múltkor felhívtam egy elmenyfurdobe ( ekkor már volt barátnője) és tok kedves volt velem, meg olyan volt mintha újra legjobb barátok lennénk, de annál mégis kicsit több. A testvére nem látta de mikor ,,játszottunk" ott fogdosta a seggem a víz alatt (ja és ez nem először fordult elő). Tehát néha úgy érzem lenne még esélyem nála. Szerintetek érdemes rá várni vagy inkább menjek tovább?
2017. aug. 31. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha össze is jönnétek fogdosná az másokét is, meg mást s csinálna másokkal... De ha azzal neked nincs gondod, akkor próbálkozz. Szerintem van esélyed
2017. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában azok a fiúk akiknek van barátnőjük, mégis fogdosnak más lányokat, nézegetnek, smárolnak más lányokkal, esetleg megcsalják a párjukat és véletlen pont veled, és netalán összejöttök akkor elég nagy esélye van, hogy ezt veled is megfogja csinálni, és nem hiszem, hogy túl megbízható egy ilyen srác.
2017. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Igen, de az is lehet, hogy én is bejövök neki csak nem akarja meg bántani a barátnőjét.

De olyat is láttam már, hogy valaki két embert szeret, és ez valahol működik. Biztos vagyok benne , hogy a szíve mélyén valamit érez irántam, még ha az nagyon pici szeretet is.

2017. szept. 1. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, de én hagynám a fenébe. Az ilyenek majd később fájdalamt és elfecsérelt időt adnak neked.
2017. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudnâm komolyan venni .:DBaràtnője van és veled szorakozik .Ha komolyabban közeledne feléd sztem nem igy csinàlnà.
2017. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!