Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FIÚK! Ha egyszerre több lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha egyszerre több lány is tetszik, hogyan választotok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A belső dönt.
2017. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mind az összeset meg....:D :D viccen kívül szerintem is a belső dönt..+amelyik a legszimpatikusabb számomra
2017. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

ez így ennyiből megválaszolhatatlan.

ha tényleg mindegyik teljesen egyezik külső és belső tetszésre is, akkor sztem az lesz nyertes, aki orálban a legjobb. de mondjuk ez bármelyik fiúnál így lenne (sokszor felülírva az első két dolgot is).

2017. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy különbség a külsejük között, akkor az amelyikkel a legjobban érzem magam, akivel a legtöbb közös van bennünk.
2017. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaha lesz ilyen, de ha lenne azt választanám akivel jobban eltudok beszélgetni.
2017. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ecpeccel
2017. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindet választom :)
2017. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!