Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt köztünk valami, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt köztünk valami, de igazából mégse?

Figyelt kérdés

A történet elég hosszú és zavaros. A lényeg hogy egy srác hónapokon keresztül adott olyan jeleket hogy tetszem neki (hosszasan nézett , olyan "átható" de nem bamba tekintettel ,lesütötte a szemét ha közel voltunk egymáshoz vagy lehajtotta a fejét stb.)

Barátaim is észrevették hogy van valami , mondták hogy néz és hasonlók. Nekem ő nagyon megtetszett és azóta se tudom elfelejteni , mindenkit hozzá hasonlítok , még mindig rá gondolok.

De hónapokig csak nézegetett. Majd én kezdeményeztem (igaz ,hogy online ami közel s távol nem a legjobb megoldás , de személyen nem mertem) viszont akkor semmi jelét nem adta ennek. Kedves volt nagyon ,de koptatós.

Azóta is ezen agyalok és milliószor végigpörgetek az agyamban minden lehetőséget , mert így ezt egyszerűen nem tudom lezárni , folyton magyarázatokat keresek.

Pár barátom régebbről ismeri és minden amit meséltek róla nagyon szimpatikus , meg a kisugárzása is , nagyon megfogott.

ő volt az aki elkezdett nézni , tehát még csak nem is én szúrtam őt ki. Másokon nem is tapasztaltam még ilyet , mert nem az a "hú de megdugnám" vagy "mekkora a melle" stb stílusú nézés volt.

Mégse történt semmi. tudom hogy erre csak ő tudna pontos magyarázatot adni , de ezt mégsem kérdezhetem meg tőle, főleg hogy nem is igazán ismerjük egymást. (És pont ezért is furcsa ,hogy ennyire odavagyok érte).

Szóval a kérdésem tulajdonképpen az ,hogy milyen esetekben fordulhat ez elő?

Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy mi lehet erre a legvalószínűbb magyarázat? Bármilyen ötletnek örülnék illetve tanácsnak hogy hogyan tegyem túl magam rajta:)

Ő 18F ,én 17L.



2017. aug. 2. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked még mindig akkor miért felejtenéd el? hisz nem bántott téged,csak a szolíd szó rá jellemző vagyis nyugodt tán kicsit félénk az ilyen ügyekben. Ha még mindig akarod őt akkor ne a válaszokat keresd meg a variációkat hanem lépj te (ha ő nem mer) ismerkedj meg vele jobban.. aztán meglátod. Hidd el hogy nem vesztes semmit se, 1 próbát megérne szerintem. Mert így hiába gondolsz rá.. lehet hogy ő is rád .. a 2 szerencsézlen egymásra talál (összejönnek) :D :D Nincs lehetetlen,csak Tehetetlen.. Sok sikert :)
2017. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a bajom ,hogy fogalmam sincs hogy mit tehetnék. Ő elballagott így már nem egy iskolába járunk , így ott már nem lesz lehetőségem bármit is csinálni.

A ráírás eddig se volt túl sikeres ,és attól félek ha megint írnék neki nyomulósnak tartana (bár utoljára márciusban beszéltünk) és megint olyan lenne mint eddig. Kedves de koptatós.

Városban mostanában ritkán látom , de ha látom , akkor meg szintén fogalmam nincs hogy mit tegyek.

2017. aug. 2. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Aztán kitudja hogy milyen lenne ha utoljára márciusban komunikáltatok a neten... Megkéne próbálni mert kegyek az idő.. Mindenesetre ha Ne adj Isten nem jön össze akkor se búslakodj mert lessz jobb is.. mindenki megtalálja az igazit előbb vagy utóbb..
2017. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg valahol meglátod őt akkot BÁTORSÁG :) ő is csak ember mint mindenki más szóval így gondolkozz
2017. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bátorság , de odamenni nem merek hozzá. Akármilyen bátor lehetek , butaságot nem akarok csinálni. Ha köszönnék neki , vajon az jó lenne?

Személyesen még sosem beszéltünk.

2017. aug. 2. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, egy nőt, illetve lányt akkor szokott megmagyarázhatatlan módon elkezdeni érdekelni egy fiú, ha kezdeményez és a fiú nem viszonozza.

Tehát, te most pont azért vagy érte ennyire oda, annak ellenére hogy nem ismered igazán, mert elutasítóan viselkedett veled. Ez teljesen természetes, ha valamiről/valakiről azt érezzük, hogy nem lehet a miénk, akkor csakazértis kell.

Ettől függetlenül persze lehet, hogy amúgy tényleg tetszel neki, csak valamiért nem mer belekezdeni a dologba. De az is lehet, hogy nem tetszettél neki soha, csak egy pszichopata és szereti megbámulni a lányokat és közben furákat gondolni. :D

Ha szeretnél még tőle valamit, akkor szerintem nyugodtan próbáld meg legalább megismerni... vagy megnyílik előtted, vagy rájössz, hogy nem is jön be, bármi lehet a vége. Sőt, még ki is derülhet, hogy ő igazából mit gondol rólad.

Ha pedig mégsem érdekel és tovább akarsz lépni... hát, akkor csak tovább kell lépned. :D Annyira nem nehéz elfelejteni egy olyan fiút, akit igazából nem is ismersz. Az nem baj, ha még tetszik, az se, ha esténként gondolsz rá, majd elmúlik. Ha majd találkozol valakivel, akivel tényleg összejön, akkor úgyis azonnal elfelejted. :)

2017. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, most olvasom a többi válaszod.

Ha sosem beszéltetek személyesen, és amikor ráírtál, akkor is lekoptatott, és azóta eltelt 4 hónap, és nem is beszéltetek, és már látni sem fogjátok egymást, akkor ez konkrétan semmi nem volt és nem is lesz. :D Az ő részéről legalábbis. Bocsi.

2017. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, én látok esélyt kihozni ebből valamit, de személyes találkozás nélkül mit akarsz mégis? Én szurkolok neked, de gondolj bele, kb olyasmit írsz, mintha szexelni akarnál érintés nélkül.


A romantika is ilyen. A net nem elég, max beszélgetésre, ami lehet akár jó alap, de semmi több.


Ha nem is mersz odamenni hozzá, mégis, az elég, sőt, általában lányok részéről így érdemes kezdeni és működni is szokott, hogy jeleket adsz neki, a szeme láttára. De ehhez is legalább a közelben kell lenned!


A mozdulataiddal, ahogy rá nézel... NE legyél kihívó ienykor, mert az inkább csak a a "dugásra jó, egyébre nem" érzést kelti bennünk, férfiakban, általában. Hanem nézz rá úgy, legyenek olyanok a mozdulataid a közelében, ami

nem szexuálisan ingerlő, hanem bizalomébresztő, gyengéd, finoman magnetikus, éreztesd vele, hogy "legyél mellettem, vigyázz rám, gyengéden hozzád bújnék" - valami ilyesmit sugározz a nézéseddel, mozdulataiddal.


Egyfelől így megbizonyosodhatsz, hogy vonzódik-e hozzád párkapcsolatilag, másfelől helyzetet teremtesz számára, hogy közeledjen, ha vonzódik hozzád.


Szóval így kiváltod nála, hogy kezdeményezzen feléd, ha vágyik rád.


Vagy avval is gondod van, hogy hozzád odajöjjön egy férfi? volt már párkapcsolatod? Szexuális viszonyod?

2017. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ienykor -> ilyenkor
2017. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem volt meg párkapcsolatom és szexuális viszonyom se.

Ha odajönne hozzám akkor biztos hogy NAGYON meglepődnék és hirtelen azt se tudnám fiú vagyok-e vagy lány ,de az akárhogy is nézem nekem lány szemszögből egyszerűbb ,mintha nekem kéne odamenni.

Eddig akik srácok bepróbálkoztak nálam azok általában vagy interneten írtak ,vagy valahogy társaságban próbálkoztak ,vsgy buliban. Olyan még nem volt hogy valaki csak úgy odajött volna ,ebben a szituációban is leginkább az lenne a "félelmetes" hogy Ő jönne oda.

Szerencsére és remélhetőleg gyakran fogom látni,mert bár elballagott az egyetem azon kara amire ő járni fog az iskolánkhoz nagyon közel van,meg sokat mászkál arra.


Csak kicsit bosszantó/kellemetlen hogy végre van valaki aki igazán megfogott és úgy érzem hogy számára sem voltam/vagyok közömbös de mégse történt semmi ,még csak meg se tudtam ismerni igazán. És azóta is azon agyalok hogy hol ronthattam el és mit és hogyan tudnék változtatni.

2017. aug. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!