Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem frusztrál, mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem frusztrál, mikor látjátok, hogy milyen embereknek van barátnőjük (barátjuk), míg nektek nincsen?

Figyelt kérdés

Egyrészt amiket itt lehet olvasni, másrészt amiket élőben látok...

Lehet, hogy nagyképűnek fogok tűnni, de rengeteg nálam butább, unalmasabb, rosszabb stb. embernek van barátnője, míg nekem nem akar összejönni, és ez kissé zavaró, még akkor is, ha ezek a lányok általában olyanok is, akik nekem nem kellenének.



2017. szept. 6. 22:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Engem is zavar neha hogy milyen lányok maszkalnak az utcan a baratjuk oldalan, de aztan ranezek a sracokra es rajovok, hogy azert nincs baratom, mert egy minimum szintet meg kell utni nalam. Ezutan elnezek a parocskarol es setalok tovabb. Mindenkinek mas elvarasai vannak, ennyi az egesz. 16/L
2017. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A lányt jobban szokta frusztrálni az hogy velem szívesebben lenne, de hozzáment az adott gorillához akitől még én is megijedek ha meglátom hogy az egész teste tele van tetkóval. Később mikor gyerekük született, veszekedtek is a tetkó miatt mert állítólag a kicsi félt az apjától. Nem csodálom.
2017. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Amíg lenézel másokat ne is várd, hogy bármilyen normális emberi kapcsolatot ki tudj alakítani.

Nyilván olyan tulajdonságaik vannak, amik alkalmassá teszik őket egy párkapcsolatra. Talán belőled ezek a tulajdonságok hiányoznak. Ilyenkor nem a másik embert kell lenézni, hanem elgondolkozni azon, hogy na vajon bennem mi a hiba, hogy nekem nem jön össze?

2017. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kissé álszent vagy, 3-as. Szerinted fel kellene néznem pl. az olyan emberekre, akik nem tisztelik a párjukat, megcsalják stb. (és mégis van nekik), vagy akiknek egy önálló gondolatuk sincsen?
2017. szept. 6. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell felnéned senkire, csak a legundorítóbb emberi tulajdonság, mikor fikázom a másikat azért, hogy kevésbé érezzem szerencsétlennek magamat. Meg belemászok más magánéletébe. Ne haragudj de nekem nem lenne gusztusom egy ennyire negatív emberrel kapcsolatban élni, akinek számít az, hogy xy milyen kapcsolatban él és ezt sajnálja tőle.
2017. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy sajnálom tőlük, csak khmmm... enyhén szólva furának tartom, hogy nálam unalmasabb, butább (felőlem lehet beképzeltezni, de mit mondjak, ha ez az igazság, tagadjam le?) embereknek ilyen könnyen összejön ez.
2017. szept. 6. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 3-as, senkit nem szabad lenézni.

Engem inkább az idegesít, hogy a lányok egy jó része összekeveri a határozottságot, a magabiztosságot a nagyképűséggel, azt hiszik ez a férfias, ez tetszik nekik. És mikor ez olyan lányról derül ki, aki addig a te meglátásod szerint normális értékrenddel bírt, az bizony tud bosszantó lenni. Ilyenkor néha el szoktam gondolkodni, de mindig arra jutok, hogy senki kedvéért nem fogom megjátszani magam, szóval ha ez kell nekik, egészségükre!

Kérdező, csak annyit tudok javasolni, hogy ne foglalkozz azzal, hogy kinek van barátnője! Ha meg az adott csaj nem érdekel, akkor meg főleg ne. Ismerkedj, próbálkozz, persze ne görcsölj rá! Előbb-utóbb csak összejön, ha nem, ez van...

2017. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Éretlen az éretlennel, buta a butával jár, de te akkor vagy gáz, ha azon filózol, hogy a kis hülyék "járnak" te meg senkit sem találsz. Várj a megfelelő párra
2017. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki keres, az talál. Te meg rinyáljál...
2017. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is meglep, de nem zavar, inkább csak nevetek egyet.
2017. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!