Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mindennap beszélek, mindennap találkozunk (piszkáljuk egymást, de komolyabb témákat is meg tudunk beszélni) és azt szeretném kérdezni, hogy ebből lehet valami kettőnk közt? Valamelyik nap pont azt beszéltük, hogy ki milyen zenét szeret, és küldtünk egymásnak egy párat (amit ugye a másik szeret), és csak szerelmes számokat küldött. Ez jelenthet valamit, vagy csak én gondolom túl? 15/l, 16/f

2017. szept. 7. 20:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha tetszetek egymásnak akkor szerintem simán lehet. Esetleg próbálj meg jeleket küldeni felé, vagy figyeld, hogy ő küld-e, hogy kiderítsd, hogy áll a helyzet. Térjetek rá esetleg szerelmi témákra. Beszélgessetek a kapcsolatokról, hátha megtudsz valamit :)

15/L

2017. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet belőle akármi. ;)
2017. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem lehet. Ez egy jó jel. ;)
2017. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor us ha az osztálytársam, együtt járunk suliba reggel, és állítólag még mindig a volt barátnőjét szereti?
2017. nov. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!