Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés
Ez nem leb*szás lesz😂 Csak érdekel hogy ha a fiúknak szimpatikus egy lány akkor mik az okok amiért nem teszik meg az első lépést? Eddig mindig én kezdeményeztem és már nagyon unom...
2017. szept. 8. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert lehet,hogy félénk.
2017. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jólvan csak üzenném a fiúknak hogy a lányoknak ez sokat jelent:)
2017. szept. 8. 17:13
 3/9 A kérdező kommentje:
(A kérdést nem ismerkedés céljából írtam ki)
2017. szept. 8. 17:15
 4/9 DollarDog ***** válasza:
A legtöbb srác félénk! Fél, hogy nem viszonozza a lány az érzéseit! Ráadásul ,nincs sehol se megírva, hogy csak és kizárólag a fiuk kezdeményezhetnek! :D
2017. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok a bunkó lány, akik nagyon durva módon válaszolnak a fiúknak. Amikor a fiú az első lánynál kezdeményez, szerintem mindegyik fél.


Az sem mindegy, hogy hány éves vagy.


16 évesen én is be voltam sz*rva, most 20 vagyok, és nem gáz.


Amúgy meg küldj neki 1-2 jelet, hogy neked is szimpatikus a srác, és nem fogod elküldeni a búsba.


20F

2017. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Félénkség miatt kezdetben. Utána az ember hazamegy, lefekszik aludni, eszébe jut a lány, elkezd gondolkodni, és olyan gondolatai lesznek hogy túl szép, túl jó hozzá képest az a lány, hogy előbb jönne össze egy grizzly medvével mint vele. :D

Plusz még olyanok is vannak hogy ha a lány a barátnőivel van együtt, akkor az bunkóság lenne csak vele foglalkozni, vagy félrehívni. Ha félrehívná akkor a barátnők kibeszélnének, meg ilyenek... Szóval vannak okok bőven. :D

2017. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤ Én is gondoltam ezekre csak sajnos az én kiszemeltem tudja hogy tetszik nekem mégsem lép:(
2017. szept. 8. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Vam barátja. .... A lanynak aki tetszik, es mas nem tetszik nekem soha senki nem tetszett nekem es vegre vegre meglatok egy ilyen lanyt es van baratja.
2017. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En szoktam kezdemenyezni
2017. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!