Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményeznek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek nálam a fiúk?

Figyelt kérdés
Eddig még egy srác sem szólított le. Csak szemeznek velem és itt vége is a dolognak. Átlagos lány vagyok szóval a külsőm nem riszthatta el őket meg ha kicsit sem érdekelném őket nem szemeznének velem. Miért van ez? Kezd aggasztóvá válni.

2017. febr. 7. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Félnek
2017. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a fiúk nem a leszólítós félék(Persze biztosan van kivétel), ezért ne ijedj meg, ha nem mernek hozzád szólni sokan nem tudják hogy kell, nem merik megtenni a lépést. Később biztosan benő a fejük lágya és hajtja majd az ösztönük.
2017. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam se igen kezdeményeznek, pedig vékony vagyok szőke hajú és kék szemű. Én is átlagos lánynak tartom magam. Fogalmam sincs, hogy miért de hát ez van. Egyébként ha tetszik egy fiú, nagyszájúnak tartom magam de akkor még én is megijednék ha kezdeményeznem kéne. :D

20/l

2017. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Párszor már leszólítottam lányokat, és nem olyan egyszerű mint gondoljátok. Persze, ha már csinálta valaki párszor, akkor pofonegyszerű, de eléggé össze kell szedned magadat, hogy megtedd, főleg ha először csinálod. Aztán ha ott elutasítanak, utána sokáig nem fogod csinálni. Amit ti tehettek lányok ilyenkor az ügy érdekében hogy biztatjátok a srácot, szemeztek vele folyamatosan, nem csak oda oda pillantgattok, mosolyoghatsz is. 18/f
2017. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Reggelente szoktam látni egy lányt a buszmegállóban. Mindig nézem, ő is szokott engem, de valamiért nem tudom rávenni magam, hogy odamenjek, pedig szeretnék. Nem tudom ezt, hogy "nőjem ki"..
2017. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ritka az olyan, aki leszólít és utána van lélekjelenléte, hogy levegyen a lábáról, ha ilyenről van szó a legtöbb ember megijed, mert sebezhetőnek érzi magát. Ha szemezel vele mosolyogj is, azzal kicsit oldhatod ezt a feszültséget. A buszmegállóhoz azt javasolnám, hogy legyen egy jó vicced és gyűjts erőt menj oda és nevettesd meg. Ne félj, a lányok szeretik az ilyet.
2017. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2017. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne várrd, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

Ha akarod hogy flörtöljenek veled, akkor kezdeményezz

2017. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia... Én sejtem, hogy miért. Leginkább a kisugárzásodra tippelnék, mint ok. (NEM arra, hogy mennyire vagy szép stb.)

Mondok egy példát, lehet, hogy veled nem ez van, de talán hasznos lehet.

A suliban nekem tetszik egy lány. Nagyon szép, nem "átlag", max ő nem hiszi el magáról. Úgy igazából egy szót sem beszéltem vele.

És hogy miért? Mert olyan, mintha lenne felette egy felhő, és egy kicsit "beszívja" az energiát a környezetéből, és igen, az öltözködése is általában kissé szomorkás, vagy hogy mondjam. Még nagyon gondolkozom rajta, hogy kezdjek-e vele, vagy ne... Ijesztő egy kicsit valahol.

Ha véletlen ránézek, olyan "hűdehallodtakaroggyálmán" tekintetet látok.

Én csak leírtam egy lehetőséget. Lehet, hogy baromi ronda vagy, hülye vagy, akármi...

Mit javaslok? Ha van, aki neked bejön, esetleg próbáld a viszonyod fejleszteni vele...

Találd ki hogyan, én sem tudom hogyan kell ezt.

16f

2017. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeményezés alapja, egy mérleg (két oldalán a félelem, és a nyereség van). Ha nagyobb a félelem, mint a nyereség, nem megyünk oda. Ha van benned valami, ami miatt a félelem kisebb, mint a lehetséges nyereség, akkor oda megyek hozzád (mert nem tudnék azzal a gondolattal élni, hogy "mi lett volna ha"! :) Ez nem a fenekedről szól, hanem arról, hogy számomra mi fontos. Minden srácnak más a fontos, erre általános képlet nincs. De ha tudod milyen srácot szeretnél, akkor gyúrhatsz a "neki megfelelő" kívánalmas dolgaidra. Bár ne nagyon akarj (nagyon) soha megfelelni egy srácnak sem, mert ha megun, akkor nem lesz egyéniséged, és összeomlasz!

A megunás is abból fakad, hogy nem önmagad miatt szeret, hanem csak a felszín (amit eljátszottál neki) miatt... Amit idővel megunsz, és elkezdesz önmagad lenni, ami már nem tetszik a hercegnek, és vége a rózsaszín ködnek.


(pl: a fiúk az elején milyen illatosak, ápoltak, fodrászos, menő kis suhancok, majd amikor öregszenek, a többség focimániás, sörivó, sörhasas, borostás, "férfi" lesz... Mert hazudtak az elején!) Ne hagyd magad átverni! :) Légy önmagad, és ha megtetszik az, aki vagy, akkor odamegyek hozzád a buszon! :))


25f

2017. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!