Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy most, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy most, hogy 30 éves lettem a 18 fiúk bámulnak állandóan? Meg ők is kezdeményeznek nálam?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Formás,csinos, stb vagy. Nekik meg áll a cerka.

Én is jobban csípem a nálam idősebbeket.

2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jo nemcsak 18.18-23.a velem egyidősek kevésbé..lehet, hogy már foglaltak..
2016. jan. 24. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Benne van. Vagy jóval fiatalabnak tünsz s ezért.

Szerintem aki 22-25 felett van, abban már lehet bízni. Kevesebb az esély arra, hogy csak szexre menjen.

2016. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

mert irtó szexi lehetsz


és jól látod az idősebbek vagy foglaltak v. a fiatal csajokat hajkurásszák

2016. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak bennem meg az is van ezzel kapcsolatosan, hogy nem merek annyira visszaszemezni, ha mondjuk legalabb 22koruli is, mert nehogy az legyen hogyha kiderul, hogy mar 30 vagyok akkor kiakadjanak..mert lehet fiatalabbnak néznek, ezt mar többen mondtak, hogy max25-nek hittek..
2016. jan. 24. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem kapták meg a memót erről a kérdésről...


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ezert nem is fogok visszaszemezni:)

Mondjuk én saját magamról inkább azt érzem, hogy most sokkal jobban a toppomon vagyok mint 20éves koromban. Akkor nagyon kerestem önmagamat és nem volt párkapcsolatom. Most sokkal nagyobb az érdeklődés irányomba.

2016. jan. 24. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj! :D
2016. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező normális dolog,divat lett ha idősebb a nő és csinos fiatal fiukat is vonza. sok fiú járna,vagy feküdne le időseb,hölgyel. 21/F
2016. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!