Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, sok lánynak tetszik, izmos, helyes, szóval érthetetlen.


Azt élvezi, ha barátzónában van a lányoknál. Nem szeretném megbántani, hogy megkérdezem, meleg-e, de én arra gyanakszom. Másfél éve ismerem, és ezalatt egy barátnője nem volt. De abban simán benne van, hogy elmegy csak lányokkal vásárolni.


2017. szept. 9. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen... ilyenkor azért már illett volna megdugnia valamelyik lányt :D
2017. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le :D Bár nekem azért nem volt soha barátnőm mert vagy én nem mertem oda menni egy lányhoz. Vagy azt is mondták nekem hogy azért nem mer velem beszélni egy lány ha oda megyek hozzá mert, túl jó képű vagyok :)
2017. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!