Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek tényleg létezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezhet olyan "jelenség", hogy valaki annyi nővel volt már élete során, hogy szeretné kipróbálni fiúval (mert nem nyújt már komolyabb élvezetet neki nővel lenni)?

Figyelt kérdés

Lényegében arról van szó, hogy teljesen heteró életmódot folytatott (hosszú évekig), de felkeltette a kíváncsiságát a saját neme.

Ilyen létezhet szerintetek, vagy csak legenda? :D Mert már nem egy oldalon olvastam erről, hogy aki kicsapongó életet él (alkalmi kapcsolatok rendszeresen), az előbb-utóbb ráun a nő-férfi felállásra...



#megúnás #Meleggé vált #Nem élvezi a heteró "szerepet"
2017. aug. 25. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem olyan van, aki a sokáig elnyomta a biszexualitását és csak később jön ki neki.

Pl.: Én is csak 19 évesen jöttem rá, hogy kíráncsi vagyok milyen a faszt szopni ...

2017. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen nincs. Aki 100 sunát megtömött az nem fog hirtelen seggbeszurizni.
2017. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Aki nem buznyák az nem fog bebuzzanni
2017. aug. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor ha már eleve is megvolt benne a hajlam az ilyesmire. Akiben alapvetően nincs meg a hajlam, hogy azonos neművel létesítsen szexuális kapcsolatot abban nem fog csak azért kialakulni, mert sok hetero kapcsolata volt.
2017. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Helo. Azt nem számoltam, hogy hány nővel voltam, de tény és valo, hogy egy ideje kezdett érdekelni, hogy milyen lenne fiuval.

Eddig totál heteronak gondoltam magam, de ez a kiváncsiság után inkáb biszex vagyok azt hiszem.


Most is kapcsolatban vagyok és minden jol müködik. A sex is isteni. Ezek ellenére mégis beugrik a fiuval valo fantázia.

Szoval igen létezik ilyen. 27f

2017. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hubbera ***** válasza:
100%
A kíváncsiság erősödhet, hogyha a nők megszokottá válnak, de a hajlamnak mindig is ott kellett lennie eltemetve.
2017. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!