Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hallottam a 23 éves barátomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam a 23 éves barátomat, hogy azt mondja a barátjának, hogy élvezi, hogy "a tenyeréből eszem"?!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, két hónapja vagyok együtt barátommal, és múltkor hallottam egy telefont, ahogy azt mondja a haverjának, hogy "el sem tudja képzelni, hogy milyen érzés az, amikor egy ilyen fiatal lány a tenyeréből eszik"...

Most mit csináljak? Hányingerem van tőle!


2015. aug. 12. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy rossz célból mondta, de ez azért nekem is gyanús lenne...rákérdeznék és figyelném a reakciókat...


22F

2015. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, mond meg neki hogy hallottad és érdekel hogy miért mondta azt, lássad hogy reagál, ha meg szemét módón akkor szakits vele :) 2 hónap nem olyan sok idő, nem éri meg veszits még több időt ilyen emberekre :)
2015. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy erzelmileg itanyit, es ugy manipulal ahogy tud. Egyebkent te teljesen h*lye vagy? Szerinted miert van 15 eves csajjal? Mert "szeret"? Nem megy neki a sajat ligajaban a csajozas, mert egy 20 eves csajt nem lehet iranyitani annyira, es te még ugy mond felnézel rá. Szerintem szakíts a pedomaciddal.
2015. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiatal lányokat tényleg.. Nagyon könnyű befolyásolni, ezek szerint.
2015. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kellett

neked

egy

idősebb srác

ugye?

Viseld a következményeit ;)

Ez azt jelenti, hogy úgy irányít, ahogy akar, te meg hallgatsz rá.

2015. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!