Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be?

Figyelt kérdés
16/l
2017. szept. 14. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont ez volna a kérdésem hogy, hogy csajozzak be :D De szerintem srácot könnyebb felszedni de várd meg hogy ők jöjjenek hozzád nehogy te próbálkozz. Hidd el jönni fog előbb mint gondolnád :) 17/f
2017. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel. Ha párkapcsolatra van szükséged igenis tudsz érte tenni. Nem azt mondom, hogy szedj fel valakit meg nyomulj, de nyugodtan kezdeményezhetsz és akkor fog a srác is lépni. Ha csak tátott szájjal álsz nem fogsz sokmindenre haladni, vagy legalábbis jóval nehezebben... :D


19F

2017. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van már kiszemelted? Ha igen, akkor add tudtára hogy esélyes nálad (pl. Szemezz vele meg hasonló jelekkel)
2017. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"de várd meg hogy ők jöjjenek hozzád nehogy te próbálkozz" = Ne tegyél semmit azért hogy legyen valakid csak nézz.

Nem értem hogy ha az akinek fogalma sincs a pasizásról, sem a csajozásról, mi a halálért ír bármit is.


A kérdés meg annyira tág, h válaszolni sem lehet rá.

Ha kanos kisfiúkat akarsz, rakd ki a melled és tedd a fiúk kezét a seggedre, már van is pasid. Ha normálisat akarsz, értelmeset, akkor legyél te is normális és bevonzod őket. Am meg ha átlagos külsőd van, elég csak kezdeményezned a fiúknak, megőrülnek érted és azonnal lesz valakid, nagyon sok a papucs kisfiú, akik ugranak majd a kedvedért.

2017. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!