Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok!! Szeretnék pasit szerezni, de nem tudok. És, hogy félre értés ne essen én nem azért akorok pasit, h lefeküdjünk meg stb. hanem egy olyan moziba elmenős, sétálgatósat.
2016. jan. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy "pasi" nem olyan mint egy kiskutya. Még korai, nem az életkorod miatt, sokkal inkább a felfogásod miatt.
2016. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fizeted a mozit xD akor akár 40 éveset is találsz ingyenmozi :$
2016. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 évesen ne akarj komolytalan lenne...anyuci pici lányát sosem fogja elengedni moziba...főleg nem fiuval...
2016. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne szórakozz mán
2016. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dee en 10 evesen jártam moziba 2 csajal bár egyikel se jártam de akor is anyám reménykedett xD
2016. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 evesen? Mit varsz amugy nekem meg nem volt egy baratom sem 16 evesen akkor te mit akarsz 13 evesen..? Meg amugy a felfogasodon minden latszik..
2016. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!