Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok hogy tetszik ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hogy tetszik ennek a lánynak az alakja?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az alkatáról ,még jól néz ki ?

Kb. hány kg-nak gondoljátok ?

És szerintetek hány kg-os súly számít nehéznek ?

Normális válaszokat légyszi .

Kort is írjatok .



2017. máj. 29. 14:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem olyan semmilyen
2017. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
2017. máj. 29. 14:18
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Pont ilyen vagyok... 168 cm, 90 kg, hosszú, barna hajú, mosolygós lány, sosem kellettem senkinek.
2017. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bejön! Sose szerettem a túl vékony lányokat.
2017. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%

Az arca szép! Az alkata kevésbé. Az alkata nem szép, de az ÖSSZKÉP VONZÓVÁ TESZI. Az alkata nem szép, de az arca, bőre igen és a mellei is nagyok. Ami miatt ő személy szerint inkább vonzó, mint nem.


Hány kiló? Milyen magas, azt kéne tudni. Mondjuk ha 165 cm akkor olyan 75 kg. Ez reális? Nem tudom, mert férfi vagyok és nem értek annyira ezekhez.


Szerintem ha már 5 kg-val több vagy, mint ahány cm magas vagy mínusz száz, akkor azért túlsúlyos vagy biztosan.

2017. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
#4 miért, ez a csaj és a túl vékony lányok közötti átmenetre még nem gondoltál? Vagy nálad csak ez a 2 véglet van?
2017. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

Magasságát nem tudom így a súlyát sem tudom megsaccolni. De így ránézésre nagyobb a súlya mint ami az ő magasságához számomra passzolna.

Nem preferálom a husis alkatot, de a képen levő még nem tartozik a visszataszító kövérséghez. Van akinek az ilyen tetszik, ilyenre izgul. Én nem nagyon. Leadna pár kilót jobban bejönne.

2017. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
46%

Az arcat önmagaban csinosnak tartom, de az alakja nagyon nem felel meg az egyeni izlesemnek.


Igenyesek a kepek, valoszinüleg a lany is igenyes magara, de nekem ez a szintü tulsuly mar egeszsegtelennek tünik.


Nem tudom, milyen magas lehet, ezert a sulyt is nehezen lehet meghatarozni, de olyan 80+ kg-ra tippelnek.


Sulyban nem szivesen adom meg, hogy mi szamit neheznek, mert lehet egy kisse zömökebb testalkatu lany makkegeszseges es rendelkezhet kifejlett izomzattal. Eseteben nem mondanam soknak a 65 kg-t (atlagos magassag mellett). Masnal viszont mar az lehet, ugyanis a zsirszövet sürüsege alacsonyabb az izomenal (ergo - nagyobb terfogat).


Ezzel a szemelyes velemenyemet fogalmaztam meg, de semmi bajom azzal, aki igy jol erzi magat a böreben vagy, akinek ez a nöidealja.

2017. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
24%
Durván kövér. Nem, nem néz ki jól és nem mutatkoznék ilyennel az utcán. Ha rá kellene kivernem tövig kopna a kezem/farkam mert sosem mennék el rá. Nem tudom mennyi lehet de van csillagász ismerősöm aki égitestek tömegét becsli, szerintem ez inkább neki való feladat.
2017. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszik.
2017. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!