Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha lehet, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lehet, hogy soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok, és eddig egy fiú sem közeledett hozzám úgy. A külsőmmel az a gond, hogy túl gyerekes az arcom és az alkatom, és magas sem vagyok. Személyiségem is kicsit gyerekes és fura. Önbizalmam nincs, így én se tudnám megszólítani a kiszemelt fiút. (Többször mondták rám egy fura megjegyzésem után, hogy h.lye vagyok, meg sokszor kinevetnek, elvileg szeretetből). Mit tegyek?

2017. szept. 16. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lesz barátod! Szerintem így 2 perccel a kérdés kiírása után már kaptál is ajánlatot.
2017. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én komolyan gondolom, a való életben!
2017. szept. 16. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 13, akkor ne várj csodát, mert az ilyen korú fiúk még kb. ott tartanak, hogy meghúzzák a hajad, ha tetszel nekik. Ha nem vagy kifejezetten csúnya (ha gondolod, mutass képet), biztosan lesz majd, akinek megtetszel a középiskolás évek alatt.
2017. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és már középiskolás.^^
2017. szept. 16. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:

1., a tizenéves lány elég tág fogalom, ha nem vagy mondjuk még 18-19, és úgy nem volt semmi mérvadó élményed fiúval, tehát mondjuk csók, randi, szex, vagy bármi ilyesmi, akkor az "normálisnak" mondható. azért teszem idézőjelbe, mert később se lesz gáz a dolog, csak egyáltalán nem ritka, hogy valaki ebben a korban még nem esik túl ezeken a dolgokon.


2., az arcod nem lesz mindig gyerekes, sőt, amit te gyerekesnek látsz, azt nem biztos, hogy mindenki annak tartja, és valakinek talán pont ezért fogsz tetszemi. az alacsony lányokat pedig a legtöbb fiú alapból jobban szereti, mint a magasakat, az alakod meg még nőiesedhet, mert gondolom, elég fiatal vagy még, de ha nem is lesz D kosaras melled, az sem baj, mert nem minden pasi a hatalmas melleket, meg feneket szereti, még akkor se, ha a média ezt nyomatja.


3., nyugodtan szólítsd meg a fiúkat, a legtöbben nem a semmiből nyernek önbizalmat. most komolyan, mit veszthetsz? ha amúgy is azt érzed, hogy sz r minden, akkor attól nem lesz sz rabb, hogy beszégletést kezdeményezel valakivel, max. javulhat a helyzet. ha nem is tetszel mindenkivel, lesz, akinél sikerrel jársz, vagy első körben legalább bővül a baráti köröd, és az sem mellékes. én se vagyok egy 10/10es csaj, de attól még merek ismerkedni, mert tudom, hogy ez a kulcs mindenhez, és nem csak várom, hogy az ölembe hulljanak a dolgok. nem a múlt században élünk, hogy csak a férfi kezdeményezhessen :D persze, ne mássz rá senkire, de azért érted...


4., ne szégyelld a személyiséged, ne zavarjon, ha szeretetből kinevetnek, ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy..lesznek, akik nem fognak így elfogadni, de nem kell mindenki véleményére adni. olyan nincs, hogy egy embert mindenki szeret.


és végezetül 5., én 19 vagyok, de nekem se volt még komoly kapcsolatom, csak max pár hetes kavarások, és nem azrét, mert csúnya vagyok, vagy nem kellek senkinek, hanem mert olyan pasira várok, akit valóban szeretek, és nem csak azért vagyok vele, hogy legyen valaki. olyan még nem volt, akivel ez kölcsönösen megvalósult. ilyen az élet, ha valakinek vannak egyéb igényei is a szexen kívül, akkor nehéz társat találni...de kitartónak kell lenni. szóval hajrá! :D

2017. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lesz barátod :)

Én pld személyszerint szeretem, ha a lány fiatalabbnak néz ki, én pld nem nézek ki 18-nak

Bőven vagy rengeteg átlag magas vagy alacsony srác, szóval a magasság sem gond és a személyiséged is lehet valakinek szerethető, szóval ne aggódj :)

18f

2017. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De hogyan nyerjek önbizalmat? Mert félek, ha valami butaságot mondok, vagy megosztom a gondolataimat, kinevetnek.:(
2017. szept. 16. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Édes lányom 14 évesen mit akarsz? Mi még métáztunk a szabadban. A figyelmed a tanulás és a tehetséged kikristályosítása kösse le a pasik ráérnek 18 felett.
2017. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még csak 14 éves vagy. Sokat fogsz fejlődni még, szerintem 17-18-19 éves korodbra abszolút szép lány leszel, ráadásul a te korodban a fiúk nem normálisak abszolút. Sokkal gyerekesebbek, mint az ilyen korban lévő lányok. Tisztelet a kivételnek, mint például én voltam. Szóval ne aggódj, csak tanulj, élj, járj társaságba, gondoskodj magadról (edzés, például és ezt nem más miatt, hanem magad miatt! Magad miatt legyen szép alakod, magad miatt legyél fitt, magad miatt legyen erőd, magad miatt legyél egészséges! NE más miatt!!) és nem lesz semmi baj. Kitartást és sok sikert mindenhez! :)
2017. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Meg az is még a baj, hogy nem tudok hamar megnyílni, meg túl sokat érdekel mások véleménye.
2017. szept. 16. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!