Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz így egyátalán valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így egyátalán valaha barátom?

Figyelt kérdés
Szóval én egy nem mindennapi csak vagyok akinek érdekes szokásai vannak pl ha fiúkkal beszélek néha hülyeségeket beszélek zavaromban. Kiskoromban mutista voltam és mostanra többé kevésbé kigyógyultam a betegségből és beszélek. Lettem lány barátaim de fiúkkal sajnos nehezen barátkozok de azért minden nap próbálok odamenni egy fiúhoz és váltani vele 1-2 szót. 16/L

2017. márc. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

telóról írtad gondolom, mert a csajt csakra javította a lettek-et lettem-re és a többi...

Igen lesz majd barátod ne aggódj, amúgy ezt a szót még nem is hallottam, utána néztem köszönöm, hogy bővítetted tudásom.

2017. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lesz barátod. Idő kérdése. Én minél idosebb vagyok, azt veszem észre hogy a környezetemben olyan embereknek is lesz társuk, akikről azelőtt nem is gondoltam volna..
2017. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, bár sokkal nehezebb dolgod van. Azért előfordulnak páran, akiknek pont a visszafogottabb lányok jönnek be, szóval ne aggódj. :)

Ha ismerkedni szeretnél, próbálj a barátaidon keresztül bekapcsolódni nagyobb társalgásokba, hiszen több ember révén kevesebbet, vagy egyáltalán nem kell beszélned. Bátorítson az is, hogy egy csomó embert nem feltétlenül az érdekli, mit mondasz, hanem maga a beszélgetés, mint egy kapcsolatfenntartási mód.

2017. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Leszek a barátod!:)
2017. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lesz barátod nyugi! :)

Én 19\f vagyok én is kiskoromban nem sokat beszéltem félős voltam nagyon, Mostmár 1,5 éve változtam sokat.

Még nekem sem volt barátnőm de majd nagyon nagyon szeretnék akivel szórakozunk, nevetgélünk, utazgatunk stb.

Jelenleg viszont nem nagyon hajtok rá mert nem.lenne rá elég idő a tanulás miatt.


Szóval a sok félrebeszéd mellett LESZ BARÁTOD 1 x biztosan!!!

Sok sikert!,;-)

2017. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stargate fan ***** válasza:
51%
A tény, hogy nem mindennapi vagy, már önmagában felkeltheti egyes emberek érdeklődését, mert jó látni, hogy nem csak a sablon plázacica ribizlik mászkálnak mindenfele, szóval biztos vagyok benne, hogy előbb, vagy utóbb lesz valaki, aki oda lesz érted. ;)
2017. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!