Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem sosem lesz barátom?! :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz barátom?! :/

Figyelt kérdés
Az a helyzet h sosem kerültem még közel egy fiúhoz sem, akivel épp úgy lett volna az egy idő után nem írt, elballagott stb... Nem mondanám magamat átlagosnak sportolok, alakom jó talán max az arcommal lehet a baj?:/ Minden osztálytársamnak volt már komolyabb illetve kevésbé komolyabb kapcsolata szinte csak nekem nem. Velem lehet a hiba ? Én nem járok bulizni lehet azzal van a gond h nincsen lehetőségem új emberekkel így ismerkedni... Vélemény ? 18/L
2017. szept. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Most lesz egy pár privát
2017. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most az, hogy: "talán max az arcommal lehet a baj?"

Erre kép nélkül sose tudtunk válaszolni eddig és most se fogunk tudni.

Továbbá nem csak seggrészegeket lehet megismerni...

Ismerősökkel összebeszéltek elmentek valahova és remélhetőleg valaki hoz magával egy ismeretlen személyt.

Nem kell ahhoz elmenni buliba, na meg azokon a helyeken aztán a komoly kapcsolatot szokták ám keresni. :'D

Utána meg kiakadnak ha csicskázzák a csávót a csajt meg ribizlizik. :'D


Ja és nehogy megijedj ha hirtelen lesz vagy 50 privátod a kérdés után.


20/F

2017. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesz. Hidd el, jobb ha nem kapkodod el, és nem mész bele értelmetlen kapcsolatokba. Lányként amúgyis nagyobb esélyed van ;)

18f

2017. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre,hogy a párkeresési problémáknak okára sosem fogsz rájönni. Ez szerencse kérdés. Maximum annyit tudsz tenni ha "nagyon válogatós vagy" add lejjebb a lécet. Amúgy nyugi. Mindenkit megtalál valaki :)

(Ha nem is a legjobb,de valaki biztos :'D)

2017. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szinte 99%-ban az a baj hogy nem jársz bulizni vagy hasonló.Ha a mostani ismeretségi körödből nem sikerült senkivel akkor ha megismersz új embereket akkor biztosan lesz barátod.Persze könnyű ezt így mondani ha az ember nincs hasonló helyzetben.Tudom milyen érzés.Próbálj meg változtatni hátha neked sikerül.
2017. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En aztmondom, ha nem vagy bulizos, akkor amiatt ne kezdj el jarni mert szerelmet akarsz, mennyi esely van ra hogy majd ott megtalalod eleted parjat? Max egy reggelig tartot, ha erted.. a kulsos dolgokrol meg tudnek jo peldakat meselni, szerintem dobna az onbizalmadon, esetleg mashogy latnad. 17f
2017. szept. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20 eves vagyok, rendszeresen edzek, nm vagyok egy s*gg, aki kihasznalja a noket, betartomnaz illemet es nem jarok bulizni, egyetemre jarok :D tadam, igy keszulnek a 20eves szuzek. Ha tonkre akarod tenni magad, akkor jarj bulizni. A helyesben inkabb varnek :D tanulj tovabb, kerulj uj kozegbe a felsooktatasban.

20/f

2017. szept. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy nem csak bulikázás, meg bulizás van, mint kikapcsolódás. Hanem vannak rendezvények is, ha valamelyik érdekel, akkor elmész rá és ott akár meg is ismerkedhetsz új emberekkel (akik valószínűleg nem részegek, mint a bulikon).
2017. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!