Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze semmi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta próbálkozom hogy barátot találjak, de eddig sehogy sem jártam sikerrel.

Már próbáltam neten ismerkedni és már próbáltam utcán is és a suliban is.

De egyszerűen nincs olyan korombeli akivel kialakulhatna valami.

Igaz, fiatal vagyok és előttem az élet és még van időm, de nagy szükségem lenne hogy legyen egy fiúm...

Igazából úgy érzem hogy nagyon sokat segítene az életben, hogyha lenne mellettem egy fiú.

Volt hogy vártam egy ideig, aztán meguntam és elkezdtem ismerkedni.Ha megtetszik nekem valaki és idővel elmondom neki az is csak egyoldalú marad és mindig ez van velem...

Bulizni meg nem járok...

Nem tudom hol találhatnék fiút magamnak, ezért kérek tőletek tanácsot.

Nyílván nem azért írtam ki ezt, hogy majd rám írjon valamelyik fiú vagy pasi.

Csak tanácsokat szeretnék kérni.



2017. szept. 16. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
UI: 16/L
2017. szept. 16. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Az itt a baj, hogy mai fiúk közül 100-ból 1-el találsz normálisat, aki szeretne téged, így azt javaslom aki rád ír és közeledben lakik attól ne félj, legalább ismerd meg.


17L

2017. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát a leírtak alapján, ha nem jön össze semmi, akkor már csak tényleg az lehet az oka, hogy nem vagy valami szépség.
2017. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 eves vagy. ha meg tiz ev mulva is 0 tapasztalatod lesz pasik teren, akkor kezdj el gondolkozni max, h valami baj van..jo, a tiz ev egy kis tulzas, de akarmilyen hihetetlen, ebben a korban meg nagyon sokan nem esnek tul pl az elso csokon se. en kozelebb voltam a 17hez, amikor eloszor csokoloztam, de tobb baratnom mar 18 is elmult, es meg sorolhatnam. azota mar volt sok kavarasom, de igazi kapcsolatom meg nekem se. vszeg te is igenyes vagy, mint en, es nem csak a testisegekre vagysz, meg hogy felvagj vele, hogy vegre neked is van valakid, hanem kolcsonos szerelemre, es ezert mennek nehezebben ezek a dolgok.

19/L

2017. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Így van. Nem mindenki talál olyan könnyen valakit. Én pl személyiségre nagyon válogatós vagyok, hiába néz ki úgy az illető, ahogy. Nincs ezzel semmi baj. Ismerkedj csak, hátha összejön valami. Ha meg megunod, akkor vársz. Ha megtetszel valakinek csak idő kérdése, hogy mikor kezdeményez nálad - ebből a szempontból neked könnyebb dolgod van, mint nekem, akinek kicsit hajtania kell magát egy lányért. :D
2017. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!