Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá magamat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magamat hogy ezt csináljam?

Figyelt kérdés
Szeretek ismerkedni,ismerkedek is mindig barátokon keresztül. De azt akarom elérni hogy bárhol bármikor egyedül oda tudjak menni ismeretlenekhez ismerkedni. Szóval buliban,utcán,parkban,koncerten,bárhol.Nekem ez lenne a legmenőbb és nagyon szeretnék olyanná vállni.Az akarat megvan,kedv kell és az állandó mosoly és hogy megindítson valami hogy gyerünk menj oda.Csak nagyon ritkán tudom rávenni magam hogy odamenjek.Mondjuk simán menne pl multkor haverom azzal untatott hogy nem tudja hol van xy hely.Egész úton azt hallgattam hogy meg kéne találni az xy helyet. Megfogtam magam és odamentem 2 bomba nőhöz megkérdeztem,aztán ismerkedés lett belőle.Ha haverom nem untatott volna a helyell,legvalószínű nem mentem volna oda.Legjobb ha van ok miért mèész oda.Ha direkt ismerkedés céljából mennék oda akkor tolakodónak érzem magam és inkább nem negyek oda.A célom hogy barátnőt találjak. És az igazi férfi bátor és oda mer menni. Én próbálom hogy simán menjen de nem úgy megy ahogy én szeretném. Számtalanszor volt már az hogy rábeszéltem magam hogy na majd ma csajozok, és nem lett belőle semmi.Hogy gyakoroljam ezt be hogy simán menjen?
2017. szept. 20. 23:44
 1/2 Salyavin válasza:
Kokain.
2017. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg a fokozatosság. Apró dolgokkal kezdj. Mosolyogj rá csajokra, figyeld, hogy melyik mosolyog vissza. Ezt addig csináld, amíg már alig vagy zavarban. Utána ha visszamosolyog, beszélj is vele pár szót. A másik fontos dolog, hogy tűzz ki célokat, és mindig teljesítsd is őket. Pl: ma rámosolygok három lányra. Szánalmasan hangzik, de működik. Csak így tudod rávenni magad. A másik megoldás, ha haverral mentek, úgy kevésbé érzed cikinek.
2017. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!