Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok barátnőt találni, ha lehet akkor kaphatnék tippeket hogy hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés elég gáz. 20 éves fiu vagyok, volt eddig 3 komolyabbnak mondható kapcsolatom, de mióta vége lett az utolsónak, kb fél éve azóta valahogy nincs önbizalmam, nem merek lányokat megszólitani, vagy ha megszólitok, akkor lekoptatnak vagy hasonló..
2017. máj. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adnék, de szerintem nem sokra mennél vele mert 18 éve nincs barátnőm :'D
2017. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áljj a lábadra bénaság.

Elég jó tipp?

2017. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te itt bénaság hapsikám csak legyél önmagam és ne játszd meg magad.figyelj kölök én is 20 éves vagyok de akkora egy nem tudom milyen ember vagyok hogy még egy ölelés se egy találkozó nem volt ugyhogy te jobb vagy mint én :D
2017. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgyszintén 21 vagyok. Nőtlen. De nekem mondjuk majdnem akadt 1-2 de csak büdös ri***ancok, sajna. A java még Facebook-on vissza sem igazol, ha már beszélgettünk is már. Pedig kocsim is van. Nem valami nagy szám de na...

Sors társaim ha megtaláltátok a fényt az alagút végén, majd kérlek szóljatok nekem is. ;)

2017. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!